Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet abból levonni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet abból levonni, ha egy internetes beszélgetés során az ellenkező nem egy szív szimbólumot küld a párodnak?

Figyelt kérdés

Több nő is állandó jelleggel küldözget a páromnak szíveket privát üzenetben. (A párom nem viszonozza.) Szerinte paranoiás vagyok és nincs semmi baj ezzel. Túlságosan féltékeny vagyok?

Én amikor annak idején ismerkedtem, akkor sem küldtem szíveket, de lehet én vagyok túl konzervatív.


nov. 8. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, van aki szórja a szíveket meg szíves gifet mint bolond pèk a lisztet.
nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez látni kellene a beszélgetést, hogy meglehessen ezt mondani. Kell a kontextus.
nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A nok szoktak kuldeni ezt akkor ha aranyosnak talalnak valamit a beszelgetes temajaban . Nem szoktam felre erteni noktol.
nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Hülyítik a pàrod valamiért be akarnak vágódni.

Akitop nem akarok semmot pl szerelők, karbantartók vagy quazimodo munkatársak akikkel.írkálnom kell véletlen se kuldok puszcsikat se szivcsiket se nekik mert a pasik mindent is benéznek incselkedésnek is.


Szerintem ő szédíti a nőket a nők nem véletlen reagálnak igy.


Ez mellett fenntartom azt is hogy olyan is van, akik vakon dobáloznak a smylekkal ugyan, de azért kétlem hogy az ilyeneknek gyakori lenne olyanok felé szivecskézni aki egy ronda undormány nekik.

nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Több nő is állandó jelleggel küldözget a páromnak szíveket privát üzenetben."


Mi ez kérem szépen, "udvartartás"???

Nézd meg ezt a videót.


[link]

nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Viberen nincs felfelemutato ujj csak sziv a lattamozas kehetosegere. Itt szerintem ok.

Mashol ahol van kezjel ott kicsit kerdesesebb a sziv. Latni kene a tobbi emberrel cseteleset h a sziv mindenkinek ott van? Masik miket ir flortol e ? Vissza flortol e a parod.

nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van pár férfi barátom, akikkel kölcsönösen küldünk egymásnak "szívet", de ezt ugyanígy megteszem a női barátaimmal is, szóval baromira nem számít. Persze biztos vannak kivételek, de általában tök ártalmatlan dolog.
nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet a nőnek szív van beállítva alapértelmezett jelnek, mert a barátnőkkel is naponta 100-at kiszór, így lusta kikeresgélni a like-ot. Vannak ilyen nők meghalnak ha naponta nem szórnak ki folyamatosan szíveket, amúgy elég fapofa sunyi némelyik.
dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt, mondok jobbat: a szüleimnek is küldök, akkor beléjük is szerelmes vagyok? 😅
dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huhh, az ciki ha úgy szeretik a csajok a kérdező párját, mint a szüleiket. Tud valamit ez a pasi.
dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!