Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végzős lány vagyok, és teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős lány vagyok, és teljesen megőrjít az osztályom. Nem bírom elviselni, h mien magamutogató egoista bunkók járnak is, akik mindenkit lenéznek, meg azt, h mindenki hátbaszúrja a másikat, hogy teljesen más felfogásuk van mint nekem?

Figyelt kérdés
, ezért ki is lettem "közösítve" nem a szó szoros értelmében, de nemsok ember van aki velem szivesen szóbaáll és persze énsem velük. Tök depi vagyok, ötlet?
2010. okt. 19. 20:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Utolsó: én is 11.-es vagyok,és kb pont ugyan ez van velem is. Hát csak annyit tudok mondani,hogy már nincs sok hátra,ezt már bírd ki. Nem kell erőltetni ezt a barátkozást.

Ez azért van,mert a legtöbb ember csak olyanokkal barátkozik,akik ugyanolyanok mint ők,a többieket,akik nem tartanak a csordával,azokat kiközösítik. Ilyenek az emberek.

2010. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Az eleje 21:37-esnek szól.*
2010. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Hát megkell mutatni milyen vagy 8.-os vagyok nincsen olyan az iskolában aki nenézneföl rám vagy ne szólna hozzám mindenkivel jóban vagyok talán nyitottabbnak kéne lennetek és akkor talán sikerülne beilleszkednetek ;)
2010. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Itt már rég nem a nyitottságról van szó...a mai világban meg főleg nem...Különös módon, az én osztályomban is a sok kis panelproli képzeli magát felsőbbrendűnek, holott oly buták egytől-egyig mint a föld...Neveltetés kérdése az egész...
2010. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
milyen érdekes sulin kívül tök jókedvű,vidám bulizós vagyok és bárkivel ismétlem bárkivel megtudom találni a közös hangot csak velük nem és énis eleinte stresszel mentem be a suliba, ez már megszünt:) De nehéz úgy lenni egy légtérben emberekkel akik mind -mind lenéznek úgy, h közben 1általán nem is ismernek
2010. okt. 19. 23:43
 26/33 A kérdező kommentje:
ja és a ,ásik pedig az,h 8.osan ki nem tuggya irányítani a kis csicska emberkéket..és tök másh látja egy végzős meg egy 8.os éretlen fejű srác a világot
2010. okt. 19. 23:47
 27/33 A kérdező kommentje:
21:56 os köszi, ari tőled:) am csaj vagy teis? :D:D
2010. okt. 19. 23:50
 28/33 anonim ***** válasza:

21:56 vok. Háttőőőő. Nem vok csaj :D.


Am még annyit akarok hozzáfűzni, hogy sztem egy ilyen kiközösítés dolog valahogy erősebbé is tesz, meg lesznek olyan tulajdonságaid, amik a többieknek nem. Szal pl egész önállóan tudsz gondolkodni meg van mindenről saját véleményed, közben a többiek meg egymástól függnek meg olyan, mintha vmi kollektív tudatuk lenne :). És elég megrázó a számukra, amikor jön a ballagás, szal akkor majd lehet röhögni rajtuk.

2010. okt. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
igen ez így van, elég erősnek érzem már magam:DD
2010. okt. 20. 13:33
 30/33 anonim válasza:

2010-10-19 21:56

Nagon egyetértek veled :)

19 éves vagyok, végzős. 36 fős osztályból sokan kedvelnek, de legalább u.annyian utálnak. Nincsenek IGAZ barátaim az osztályból, csak haverok. Határozott, erős, önálló egyéniség vagyok, de persze nyitott is.. akinek tetszik, tetszik, akinek nem, nem :D fhu.. csak remélem, hogy az egyetemen már kellemesebb lesz a légkör, és nem fogom hallgatni a többiek veszekedését arról, ki h öltözik, meg ki mit ivott hétvégén..

2011. máj. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!