Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végzős lány vagyok, és teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős lány vagyok, és teljesen megőrjít az osztályom. Nem bírom elviselni, h mien magamutogató egoista bunkók járnak is, akik mindenkit lenéznek, meg azt, h mindenki hátbaszúrja a másikat, hogy teljesen más felfogásuk van mint nekem?

Figyelt kérdés
, ezért ki is lettem "közösítve" nem a szó szoros értelmében, de nemsok ember van aki velem szivesen szóbaáll és persze énsem velük. Tök depi vagyok, ötlet?
2010. okt. 19. 20:52
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
ja és lány vagyok :P
2011. máj. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Utolsóö, én vagyok akivel egyetértesz.


Hát sztem ez még nem akkora gáz. Legalább nem érzed azt, hogy ki akarnak csinálni.

Jó persze biztos neked is rossz, hogy nem lehet senkivel se normálisan beszélni. De már nem tart soká.

Az egyetemen sztem télleg más. Ott nincs ilyesmi hogy ki mit ivott. Nem érzed úgy, hogy belekényszerültél egy falkába, ami nem fogad be. Ott vhol olyan, hogy alapból mindenki a saját dolgával törődik de ha már egymás mellett ültök vkivel akkor elkezdtek barátkozni vagy nem. Vannak klikkek, de nincs köztük éles határ. Jóban lehetsz egy csoporttal vagy nem. Már nincs miért utáljanak embereket, mert nincs az a kényszer hogy együtt kell lenni velük. És nem kell már bebizonyítani a többieknek, hogy ők attól lesznek menők, ha valakit piszkálnak. Az öltözködés meg egyáltalán nem számít semmit. Akár úgy is öltözködhet vki, mint egy csöves, még akkor is szó nélkül hagyják.


Am megkérdezhetem melyik suliba jársz?

2011. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Debrecenbe egy gimnáziumba :)
2011. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!