Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom ( nő)?

Figyelt kérdés
41 éves férfi vagyok, 2 hónapj vagyok együtt egy gyermekes nővel aki 50 éves, és egy 11 éves lánya van. Mindenbe beleköt ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő azt elvárná , pedig alkalmazkodó típus vagyok. Ha valamit hibázok ( pl.: kések 10 percet valahonnan) rögtön szekál azzal hogy ,, még erre is képtelen vagyok hogy a gyerekért az iskolába menjek időben...csak azért kapom ezt , mert 1-2 x elkéstem a gyerekért menni a tanítás után. Én tartom el őket 2 hónapja, velük lakom, a párom nem dolgozik mert 50 évesen nem kell senkinek. Most nagy nehezen felvették egy helyre dolgozni....A lényeget még hozzá teszem: Én tartottam el őket 2 hónapig úgy, hogy édesanyámtól is kelett pluszba kölcsön kérnem mert nem jöttünk ki az én pénzemből ( ezt ő is tudja). Pár hete kapott családi pótlékot, meg az ő anyjától pénzt. Megemlítettem neki hogy kellene az én anyámnak pár dolgot vásárolni mert elfogyott a nyugdíja ( tej , kenyér, tojás). Erre a párom ennyit válaszolt; mi képzelsz, én tartsam el anyádat? Annyira szíven szúrt ez a mondat, hogy elkezdtem remegni az idegtől és sírni...erre a párom flegmán annyit mondott: milyen férfi vagy te hogy sírsz? Miért kell így reagálni erre? Nem beszéltünk 3 napig egymással ( együtt lakunk az ő garzon lakásában) A kis lánya szeret engem mintha az édesapja lennék. A párom meg nem tudom hogy szeret, vagy csak kihasznál, azt hajtogatja nekem, hogyha én nem laknék velük, akkor a gazdag anyja támogatná őt mindenben, mondtam neki hogy elmegyek, azt meg nem akarja. Néha kényérre lehet őt kenni, néha meg olyan mint az ördög. Sosem ismeri be ha hibázott, sosem kér bocsánatot és szerintem nincs érzelmi felelősség benne. Állandóan szidja a magyarokat ( ő orosz nő). Majdnem mindenki hülye ebben az országban neki. 35 éve itt él, 2-3 roma barátja van csak. Nem tudott beilleszkedni, sem tisztán magyarul beszélni .Ez a viselkedés szerintetek nem nárcisztikus személyiségzavar?

2023. nov. 9. 07:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a fenébe, lépj le még ma.

Még azelőtt, hogy tényleg megszeret a kislány (és te is őt).

Teljesen mindegy, hogy anyagilag vagy érzelmileg használ ki ez a nő, de az 100%, hogy nem szeret. Simán lehet amúgy nárcisztikus is, de ez már csak hab a tortán.

Fiatal vagy még ahhoz nagyon, hogy beleragadj egy ilyen kapcsolatba.

Pár hónap után szerintem még szinte rózsaszín ködnek kellene lenni, ha ilyesmiken ölitek egymást, akkor gyorsan felejtsd el ezt a nőt.


Nem teljesen ezzel függ össze, de egy garzon szerintem nem is alkalmas egy párnak gyerekkel, főleg ha az a gyerek csak az egyik félé...

2023. nov. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat ezek szerint nem vagyok a hibás mindenben, pedig sokszor magamat hibáztattam hogy mit rontottam el , mert van egy olyan reakcióm, ami néha gyerekes, sokszor megsértődöm, ha szerintem durván szólnak hozzám......én sem vagyok hibátlan, de én senkit sem degradálok le apróságokért ( miért használod ezt, azt, helyette ezt kellene, miért eszel ezt , azt káros az egészségre stb.) de így hogy több embertől hallom külsőleg azt hiszem most lelépek a nőtől mert tényleg ennek semmi értelme. Sajnos társkeresőn még eddig nem találtam normális párt..... De alpból 4 éve nem találok magamnak normális párt, nagyon nehéz, pedig átlagos, igényes férfinek tartom magam( ezt azért a párom is megjegyezte) , csak egy átlag dolgozó munkásembernek nehéz találni olyan párt, aki nem a pénz nézi, de lehet jobb egyedül mint egy ilyen nővel, aki ledegradál. Igaz én is durván reagáltam az ilyen viselkedésére.....Nem tudta hogy hol van az Urál hegység( holott 12 éves koráig Moszvában élt, utána jött Magyarországra az anyjával) . Ez olyan mintha mi nem tudnánk, hogy hol a Mátra vagy a Bakony....Nagyon köszönöm a válaszokat, erős leszek és elhagyom.
2023. nov. 9. 08:19
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a nő narcisztikus, de veled is van baj a toronyban az fix....
2023. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Én nem tudom hol a Bakony. :D Térképen megnézem majd ha fontos lesz.


Nyugodtan sírjál, nem férfiatlan.


Idióta a nőd, olyan mint anyám.

2023. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

O dominans tipus. Ennek a tipusnak a lenyege,h kimondja a gondolatat a lenyeget . Nem finomkodik. Nem serto szandekkal. Ezt van aki kibirja,mert van eleg onbizalma,mint a Szolgaknak. O kemenylelku. Nem setodos ,az egyebes veszedet szereti. Nem erzelmes tipus. Van mas besorolas: kolerikus. Olvass roluk:


Florence Littauer: Szemelyisegunk rdjtett tartalekai cimu konyvet mindenkepp olvasd el (1. Es 2. Kotet!!!!!) ,es abbol el tudod donteni ,h erdemes/e szskitani vele. A konyv segit megerteni,miert ilyen es el tudid dontenu,h szskitasz vagy kezeled ezeket a dolgait. Elsonek kerd meg,h ne mondon ilyeneket neked,mert nem igszsagos,rosszil esik.


Mivel cigany baratai vannak,abbol leszurom,h a rajuk jellemzo ami a szivemen az a szamon (kinondja a gondolatat) tipusu emberekkel (van ugyanannyi elonye es hatranya ennek a mentalitasnak,egyaltalan nem itelem el) talalja meg a kozos hangot,ezert velravezeto nala megnondani a bsjid akkor szonnal es konkretan kimondva. Az er celt . Abbol ert. Kezdd el.



O egyettelmuen szeret Teged. Az o szemelyisegebol adodik ez a beszolos stilusa. Ez nem a szemelyed ellen szol. O sose kesz egy ilyen kis bujos cica,becezgegos.



Neked kell eldontened,h a magany jobb vagy ez a no. De tudd,h o szerer Teged es ragaszkodik. A kislanya is szeret. Csakadtagkent tekintenek rad.

2023. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben hallgass az utolsóra, ha egész életedben alárendelt akarsz lenni! Inkább lennék egyedül, mint a csicska a kapcsolatban! Az meg külön gáz, hogy te tartod el őket, úgy, hogy anyukád nyugdíjából kell kölcsön kérned.. Simán elmehetne dolgozni, ha akarna, de a könnyebb utat választotta, hogy kitartott legyen. És még neki áll fejjebb.. Első voltam
2023. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Inkább egyedül, mint szolgaként, most pakoltam össze.....megróbáltam vele beszélni töbször, hogy ne használjon bántó szavakat. Nem vagyunk egymáshoz valók, így csak tönkremegyek idegileg. S akkor ilyen a viselkedése, ha nincs cigarettája, én letettem a cigit, de mégsem viselkedtem így, nekem egy romantikus nő kell, sajnos az Oroszok nem ilyenek......
2023. nov. 9. 11:31
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd el.😩
2023. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál csak.Hagyd ott végleg.
2023. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!