Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 kilósan teherbe esni?

Figyelt kérdés

Feleségemnek van egy alapbetegsége, amivel már lassan 10 éve járja az ország különböző orvosait. Nem szeretnék túl sok részletet megoldani, de igazából a legnagyobb probléma amit okoz az az, hogy nem tud fogyni. Veszélyesen kevés kalória + sport az, amivel minimálisan fogyna, viszont ekkor már ájulás közeli állapotban van.

Eddig egy orvosnak volt bátorsága kimondani, hogy erre nem biztos, hogy lesz megoldás.

Most 28 éves, az anyagcseréje idővel egyre lassabb lesz, szóval megvan rá az esély, hogy most a legvékonyabb, szóval nem szeretnénk húzni az időt, mert szeretnénk gyereket.

Engem mégis aggaszt, hogy milyen hatással lesz a születendő gyermekre az, hogy az anyuka a 165 centijéhez 100 kiló. Arról nem is beszélve, hogy ő egy év sportnélküliség és átlagos egészséges étrend mellett hízott 15 kilót, akkor kijelenthetjük, hogy terhesség alatt is fog legalább ennyit, hogy megfelelő tápanyagokat biztosítson mindkettejüknek.

Lehet túlmisztifikálom ezt, de nagyon aggódom az egész helyzet miatt. Bevállalnátok ilyen helyzetben a gyereket?


2023. nov. 9. 08:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem kockaztaynam egy gyermek eletet, fokent egy tulsulyos no nem tud azonnal pattani ha a gyermekkel gond van, nem tud rohanni se. A gyerek is zsiros malac lenne lehetseges oroklodik.. megalazzak ,kicsufoljak a gyerekek majd..
2023. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10es Próbàltál Te már ekkora súllyal futni? Szétcseszné a térdét, bokájàt… futás semmiképp m
2023. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem, 50kg vagyok, mivel rendszeresen futok hosszútávot, 12+.

End of story.

2023. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13 Én sem vagyok ekkora súlyú, de van rajtam felesleg a futás kimondottan TILOS!
2023. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!