Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi miért ilyen életképt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért ilyen életképtelen főzéssel, házimunkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge...


Én nőként nem értem, mi olyan nehéz a házimunkában és az alap kaják főzésében. Konkrétan az első nő aki összeköltözik velük mutatja meg, hogy kell a hagymát felvágni. Házimukát nem veszik észre, úgy kell szólni, aztán kiakadnak, hogy most megzavarta a nőjük őket a nagy semmittevésben, bezzeg ha a férfi éppen kaját vagy kávét akar, akkor az éppen pihenő nőtől kéri, mert lusta megcsinálni, pedig 2-5 perc lenne az életéből. A nő pattanjon egyből, persze, ha nem, akkor nem gondoskodó, nem házias, nem kell. A férfinak ha van egy fél órás dolga, akkor már nem mosogat el, mert hogy elfáradt. Nem arra gondolok, hogy dolgozott egész nap, hanem csak el kellett intéznie valamit max fél órában. Fürdőszobát nem takarítanak, mert az fúj, az egyetlen dolog, amit megcsinálnak, az a szemét levitele, azt is csak akkor, ha az ajtó elé van készítve és éppe mennek el otthonról. Ha esetleg mégis főzniük kell, akkor minden apró dologra rákérdeznek, fogalmuk sincs, hogy mit csinálnak. Konkrétan lépésről lépésre el kell mondania a nőnek, hogy egy tésztát hogy főzzön meg, mert ha nem mondja, akkor nem a forrásban lévő vízbe teszi, hanem egyből a vízbe és úgy forralja, mert tényleg ilyen alapvető kaját nem csinált még életében, de ha csinál is, 1 hónap múlva elfelejti, hogy kell. Megkérni nem lehet semmire őket, mert akkor házsártos asszony vagy. Ja és panelban lakókról van szó, nincs kert, meg nem kell semmit megszerelni éppen, tehát csak a házimunka van és azt is a nőtől várják el, full ki vannak akadva, ha épp kell nekik egy tányér, de nincs elmosva, mert később ér haza a nő, és nekik kell elmosniuk egyet. Aztán ha a nő nem tesz eléjük kaját, akkor nem is esznek semmit, megvárják, aíg hazajön a nő, vagy esetleg vesznek valami azonnal fogyaszthatót vagy rendelnek.


Még egyszer mondom, csak az vegye magára, aki ilyen! Nem csak én tapasztalom ezt, más nők is erről számolnak be, úgyhogy nem én vagyok az egyetlen, aki eddig rosszul választott.


2023. nov. 9. 15:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is talàlkoztam màr mindennel, akinek az anyja volt otthon a cseléd és az volt a minta a családban hogy minden eléjük legyen rakva ott, ott ugyanez lesz az elvárt.


Volt aki ki akarta kényszeríteni, csinálta direkt a lustát, meg hogy "inkább nem segít nehogy elrontson bármit" ettől mászok a legjobban falra, az ilyen élete végéig életképtelen lesz, hiába nevelgetném én lennék a könyörtelen boszorkány ha megmondanám neki tegyen arrébb valamit. Ja és ha nincs elérakva a kaja akkor tényleg nem eszik.. fel se tudom fogni. Teljesen kuka.


Az is nagyon igaz hogy megjátsszák magukat, eddig nagyon kevés kivétel volt aki nem, őket legalább rögtön ott tudtam hagyni, de rengeten "készülnek" ha már készül átmenni a làny, kitakarítanak, kidobálják a necces dolgokat, drága dolgokat tesznek ki mutatóba, folyton rendelnek kaját, vagy szépen bevásárolnak hogy ne üres hűtő fogadjon, mindez azért hogy félrevezessenek. Odaköltözöl, aztán jön a feketeleves, már nem vásárol be, nem takarít, csak kupit hagy maga után, veszi az olcsó szarokat, szóval sokan nagyon átverősek.

2023. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

29

Nálatok lehet, de igen sok helyen csak fetreng a férfi a knapén és várja a liszolgálást.

2023. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!