Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk hogy életképtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk hogy életképtelen férfi vagyok csak azért mert 35 évesen nincs lakásom meg autóm?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 14:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%

Kik mondják?

Biztos, hogy erre mondják?

2023. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Nők, leginkább a személy ismeretségből a munkahelyen.
2023. ápr. 20. 14:33
 3/68 anonim ***** válasza:
44%

Hát azért mert nincs még lakásod és autód. Ismerek olyan 30 éves férfit nem egyet akinek még félretett pénze sincs mert úgy él mint egy gyerek a szüleivel. Eljár dolgozni de elszórakozza a pénzt. Egy komoly felelőségteljes ember nem így gondolkodik. Amint lehet el kell hagyni a családi fészket és önálló életet teremteni. Saját lakás kell, hogy talpon tudj maradni. Egy nő akkor fog melletted megállapodni ha látja tudsz magadról gondoskodni és akkor nagyobb valószínűséggel fogsz tudni róla is, illetve a gyerekekről ha lesznek. Az autó meg egyszerűen csak mindenhez kell. A kis ovodás kölyköket nem lehet mindig busszal vinni obiva meg ilyenek. Bevásárolni is több cucc kell amihez kocsi kell. Röviden a lényeg, hogy családalapításra képtelen vagy jelenleg. Ha ilyen singli életet akarsz élni viszont szerintem nincsen baj. Akkor az a fontos, hogy neked mi a jó. De mondom ha családot akarsz illene egy házat felmutatni.

Én most 24 éves vagyok de tettem félre annyi pénzt, hogy 2025 vége felé vehessek egy két szobás kertes házat ami nem felújítandó állapotban van. Valamint autót már szereztem, mégha nem is milliós nagyságú az értéke.

Sajnos nem lehet mindig a szüleinkhez hazavinni a kiszemeltet mert nem valami nagy előny. Sokak többet tudnak nyújtani ezek a szempontok alapján.

2023. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
És... biztos, hogy ezt mondják, vagy csak gondolod, hogy ezt mondják?
2023. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Most személyes ismeretség v munkahely?
2023. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
38%
Mert nincsenek tisztában a magyar valóssággal. Rengeteg ember nem számíthat fiatalon még annyi szülői támogatásra se, hogy ne kelljen a fizujából beadni a konyhára míg velük él. Akiknek szülő fizeti a jogsit, autót, tandíjat, mellette eteti-itatja és minden fillért amit keres akár félre is teheti, na az könnyen nevez életképtelennek másokat. Az ország nagy részén az emberek alig keresnek 250-300 ezret, és sok helyen ez már jó fizunak számít. Hogy is lehetne ennyiből félretenni annyit, hogy saját házat vegyél?? Összekaparsz valamennyit hosszú évek alatt és vehetsz fel hitelt, aztán életed végéig fizetheted.
2023. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mid van?
2023. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
De legalább kilátásban van, hogy lesz a közeljövőben?
2023. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen kérdező féle munkatársam. Ő is azon rinyált, hogy azért nincs nője, mert nincs pénze meg lakása, ezek a gonosz aranyásók, életképtelennek tartják, blablabla. Az eszébe se jutott, hogy esetleg az nagyobb probléma, hogy 30+ évesen az anyja takarította a szobáját, mosta a ruháit, tálalta neki a kaját, teljesen kiszolgálta amit teljesen ki is használt. Eszébe se jutott volna hazaadni, segíteni otthon vagy neadjisten a saját dolgait magának intézni.. ááá hogy is gondolhatunk ilyen marhaságot. Már nem dolgozunk együtt, de szerintem a mai napig meg van győződve róla, hogy ő az áldozat :D
2023. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
24%
Mert ostobák, és csak a készbe akarnak beleülni az ilyenek és nincs teremtési képességük. Csak mást használni, kihasználni tudnak, de alkotni nem. Ezért mondják.
2023. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!