Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ciki, ha 30+ évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki, ha 30+ évesen nincs autója valakinek és többnyire kerékpàrral vagy messzebbi helyekre tömegközlekedéssel jár?

Figyelt kérdés

A párom a minap azt mondta nekem, hogy annyira gàz vagyok, amiért nincs autóm és mindenhova biciklizek. Minden ismerőse kocsival màszkàl, a munkahelyemre is 90%-ban autóval járnak az emberek. Eddig nem is gondoltam arra, hogy emiatt lúzernek gondolnak, de most hogy a párom felvilàgosított kicsit összezavarodtam.

Miért baj az, ha spórolok és vigyàzok a környezetemre és még jól is esik a reggeli 30 perc mozgás. Tényleg azt gondolja a többség, hogy ez gàz?



nov. 10. 06:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem gáz, ha van lakásod.
nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Hát en biztos nem gondolom. 2 gyereket nevelünk autó nelkül, soha semmi problémánk nem volt, de mondjuk nem is olyan emberek között elünk és dolgozunk, akik emiatt megszolnanak.
nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Akiknek az, azokat lepontozzák.
nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
De gáz. Autó nélkül mai világban?
nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó. De az is gáz, hogy nekem ez eddig le sem esett.
nov. 10. 07:35
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Régebben még csak az volt a gáz ha nem ártottál az egészségednek(cigi), ma már az a gáz ha nem ártasz a környezetnek. Mi lesz ciki 50 év múlva? Ha nem vered a a gyerekeidet?
nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is az. Mondom ezt annak ellenére, hogy az én barátom is ilyen. Neki elvből nincs autója, akkor sem volt, amikor jól ment neki. Nekem van, de szoktam tömegközlekedést is használni.
nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
44%
Van olyan hely ami se biciklivel se tömegközlekedéssel nem elérhető ésszerű időn belül. Ha ilyen helyekre mehetek más pasival akkor rendben van.
nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem ciki, mondjuk egy jogsi nem árt. Írom ezt úgy hogy van jogsim: A, B, C, E és van kocsim meg motorom is.

N 31

nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Van jogsim, de nem érzem szükségesnek, hogy autóval közlekedjek. Nem tudom miért nen jutott ez soha az eszembe, hogy gáz lennék emiatt. Inkább azon szoktam bosszankodni, hogy milyen nagy a forgalom mindig, hogy milyen sokan közlekednek autóval a városunkban, pedig nem egy nagy városban élek. A két kezemen meg tudnám számolni hány biciklissel talalkozok a fél óra alatt, amíg megteszem a munkahelyem és az otthonom közötti távolságot.

Pedig a csapból is az folyik, hogy védeni kellene a Földünk egészségét, mert így mi magunk tesszük tönkre.

Ez miért nem fontos az embereknek?

nov. 10. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!