Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy kerülhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy kerülhetném el a szakítást?

Figyelt kérdés
A barátommal már fél éve együtt vagyunk, de a téli szünetbe egyszer se beszéltünk és étfőn a suliba valószínűleg szakítás lesz:S Nagyon szeretem :(
2009. jan. 2. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudsz egy picit bővebb kifejtést írni a kapcsolatotokról?

-mennyi idősek vagytok

-miért nem beszéltetek(szilveszterkor?)...

2009. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy talán felhívod és megkérdezed tőle, mi van..
2009. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ugye nem gondolod komolyan, hogy ok nélkül nem beszélt veled?
2009. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen bővebb információra volna szükségünk?

-távkapcsolat?

- te miért nem kerested, azért mert ő sem keresett?

2009. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, Ő 17, nem távkapcsolat, osztálytársak vagyunk. én kerestem, de nem vette fel, az smsemre nem válaszolt
2009. jan. 3. 00:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Pfff... egy gerinctelen a pasi, ha DIREKT nem keresett.. Miért nem mentél le hozzá, hogy hello, még élek!!!?
2009. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát nem tudom... nagyon magam alatt vagyok:(

Mit tudok csinálni?

2009. jan. 3. 01:29
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Előző vagyok. Ne várd meg a sulit. Menj le holnap hozzá, ne hívd fel előtte, hogy mész, csak menj le. Te ismered, Te tudod mikor lehet otthon... Először kérdezd meg tőle, mi oka volt rá, hogy nem hívott vissza, vagy nem írt egy sms-t sem... Ha nem válaszol, mondj annyit neki, a szemébe, h "lehetett volna benned annyi gerincesség, hogy személyesen közlöd, nem ilyen undorító módon kerülsz.. szánalmas vagy..." és elmész... erősnek kell lenned, de gondold végig, fél év után ezt csinálja... szeretett ő téged? :S

sajnálom, h ilyen pasit fogtál ki... hamar szedd össze magad, tudod, barátnők, sport, tanulás, akármi elfoglaltság, tudom sz@r lesz, h látod majd a suliban, de túléled.. ezer pasi van még a földön, találsz tőle százszor jobbat...


Nani

2009. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de nem tudok átmenni hozzá, mert nincs otthon... de semmi féleképpen nem szeretnék vele szakítani :(
2009. jan. 3. 02:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, h nincs otthon?

Egyébként ez a járás-szakítás két emberes dolog. Ha ő úgy dönt, hogy nem akar Veled járni, mert már nem szeret, talált mást, stb, akkor fogadd el...

Elképzelhő, h nem akar Veled szakítani, bár akkor nem tudom, miért nem tud egész téli szünet alatt, ami egész hosszú volt, egy smst írni...

A lényeg, ha ő úgy dönt, h Neki már nem kellesz, akkor fogadd el, találsz jobbat. Ennyit tudok írni...


Nani

2009. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!