Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam volt? Jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam volt? Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párom hozott haza üdítőt, betette a hűtőbe. Én később kivettem, ittam belőle, erre beszólt: jó a kóla?

Ránéztem és vigyorgott. Azt mondta csak viccelt, mert titokban ittam. Erre még nagyobb lett a fejem, össze is vesztünk.

Ez egy hülye,jelentéktelen dolog, hogy üdítőről van szó, de nekem tök rosszul esett.

Mi ezen a vicces, hogy "jó a kóla?"

Nekem ez úgy jött le, mintha ezzel figyelmeztetni akarna, hogy "látom, iszol belőle, pedig én hoztam". És az, hogy titokban? Hát minek néz engem, én nem eszem, iszom semmit titokban, mint valami suttyó!


2010. okt. 20. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kicsi viccen ki akadni hulyesseg
2010. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Hülyeségen akadtál ki,nem érted a viccet...
2010. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor mondjátok már meg, mi ezen a vicc?


Jó a kóla? Egyértelmű, hogy jó, hiszen azért isszuk.

2010. okt. 20. 09:31
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
te szerintem még aludj pár órát hallod :D
2010. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Mekkora hisztis liba vagy. Jézusom.
2010. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Emiatt akadtál ki? :D Hát neked nagyon nincs humorérzéked, ne haragudj. Ez amúgy annyira nem is vicces, inkább kicsit kötözködő, beszólogató, de gondolom nem bántásból csinálta hanem csak "játszásiból". Mi is szoktunk ilyet a párommal, és a végére jót nevetünk rajta. Nem tudom miért kell így túlreagálni. Ha ennyire a szívedre veszel minden kis szúrkálódást, akkor nem lesz hosszúéletű a kapcsolatod.
2010. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
szegény párod..
2010. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
66%

uristen de hisztis kis csaj vagy...

hány éves vagy 13??..

ennyire nem érteni a viccet:D

csoda h a barátod kibirja meletted

te még nálam is rosszabb vagy:D

2010. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem mondtad, hogy igen jó és finomabb, hogy Te vetted. :) Aztán másnap veszel neki egy csokit vagy valami.
2010. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Erre a mondatra nagyon szépen lehetet volna válaszolni egy igenel meg egy nemmel de ugye ezt te se gondolod komolyan hogy, ez miatt akadsz ki ez lehetet egy jó pofa kérdés vagy tényleg komolyan kérdezte nos az én férjem is megszokta kérdezni ha iszok vmit hogy, az adott lötty D jó e!
2010. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!