Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki és igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki és igazam van?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy fogok róla tudni ha a barátom bulizni megy.Tegnap összevesztünk,írta hogy a szüleivel maradt szülinapon.Meg mondta ma hogy ivott kicsit.Erre mástól megtudom hogy satu részegen elment velük discoba is...
2010. okt. 31. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem, hgoy egy kapcsolat hogy szólhat a hazugságokról. a párommal nagyon sokat vagyunk együtt, és mindig tájékoztatjuk egymást, ha külön megyünk valahova. soha nem hazudnék neki ilyen kis dologban sem, mert minek, hisz nem véletlenül választottam őt társamul. jogosan akadtál ki szerintm, és ha ilyen dologban hazudik neked, akkor nyugodt szívvel fog ezután is. én nem bíznék benne, az tuti.
2010. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jogosan.
2010. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen hisztis. Ha egyszer összevesztél vele és nem békítetted ki, ne várd el hogy józanul otthon maradjon.
2010. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hazudott,csak nem említette hogy volt még discoban is,bár ott is csak ült..
2010. nov. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!