Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Jogosan akadtam ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jogosan akadtam ki a barátomra? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A barátommal több,mint 2 hónapja együtt vagyunk.Szeretjük egymást.Közben ma meg kiderült,hogy egy másik lánynak írogat egy közösségi oldalon olyanokat,hogy"jó a hajad,tetszik,mag a kép is...jó a pólód,kölcsönadhatnád és az illatod majd érzik rajta,aranyos lenne..." meg stb :S hát ez nekem kicsit szarul esett...amúgy a csaj nem ebben a városban él,ahol mi.Arra is gondoltam,hogy nem szeret a barátom,mert ezt teszi.:( De mégis velem van,nem mással úgyhogy csak szeret valamennyire,de mi van ha, azért mert a csaj messze van?Ha itt élne mi lenne? :( áá.
2010. okt. 14. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:

meg* (bocsi az esetleges helyesírási hibákért) :(

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat előre is!

2010. okt. 14. 14:34
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez alapján nem érdekled őt annyira, mert másutt is keresgél. Tedd féltékennyé egy kicsit, lehet, hogy feleszmél, és nem fog keresgélni. Tedd te is pl ugyanazt amit ő, meglátod hogy reagál...
2010. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se örülnék, ha a barátom ilyeneket írogatna. Kérdezd meg tőle szépen, neki hogy esne, hogyha te írnál efféléket egy idegen srác képeihez?
2010. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szar érzés lehet, de tudod az élet nem habos torta nincs olyan h vm tökéletesen sikerülne..:)
2010. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha még látnád mit írogat más csajoknak msn-nen, szerintem jobban kiakadnál. :D

Mai fiatalok ilyenek, ha nem is csalt még meg, de mondjuk azt, hogy már puhatolózik. De csak is személyiségén fog múlni, hogy megcsal vagy nem, azt meg te jobban ismered, mint én.

2010. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Vannak is ötleteim...megnézem,hogy Ő hogy reagál rá! -.- :S
2010. okt. 14. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem volt egy egyéves kapcsoaltom az ilyenekből sohasem volt probléma, mert nekem is vannak fiúbarátaim, és neki is vannak lánybarátai akiknek írt ilyet, és én is írtam.


ebből sztem nem kéne h probléma legyen, aki meg tökre az ellenkezőjét gondolja, akkor fulladjon meg egy bedohosodott kapcsolatban:D a kapcsolat alapja a barátság én még azt is megbeszéltem a pasimmal, h va egy zoli akii tökizmos..:D


sok hülye féltékeny ember, csak tönkreteszik a kapcsolatot:D

2010. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!