Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez beteges féltékenység lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges féltékenység lenne a részemről?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel külön-külön is eljárunk szórakozni. Egyikünk se hívogatja a másikat ilyenkor, nekem csak annyi kérésem volt, hogy ilyen éjszakai bulizáskor, vagy bármi éjszakai program esetén írja meg, hogy mikor jön el a helyszínről, én ébren leszek, megyek elé, ha senki nincs vele a társaságából, aki ugyanezen a környéken lakik együtt jönnek, vagy ha nem valami barátnőnél alszik a buli után. De ne mászkáljon egyedül az éjszakába, pláne ittasan, mert nem akarom, hogy baja essen.


Ez a baráti társaságomban szóba került a kis kocsmázós összeüléskor, mert mondtam, hogy hát én nem iszom alkoholt, mert a barátnőm bulizni van, kis csajos este, hajnalban vezetek, megyek érte. Az egyik havercsaj meg mélységesen felháborodott, hogy ő ezt nem viselné el, ez beteges, úgy kezelem a barátnőmet, mint ahogy a szülők a 14-16 éves kamaszlányukat, mégis mi bajom van, féltékeny vagyok, meg "ne korlátozzam már azt a szerencsétlen lányt". Voltak páran akik egyetértettek vele, szóval kicsit elbizonytalanodtam.

Én nem érzem ezt betegesnek, a barátnőmnek se volt eddig ezellen panasza.


nov. 14. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csináljátok azt, ami nektek jó. A barátnőd szóvá tette, hogy neki ez kellemetlen? Ha igen, akkor nyilván változtassatok rajta. Ha nem, akkor ki nem szarja le, hogy egy random csaj mit pofázik?
nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges de én nem igényelném. Ha hajnalban mennék hívok egy taxit és nem ugráltatom a páromat.
nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez telejsen rendben van. Férjem is mindig értem jön ilyen alkalmak esetén. Ha a barátnőd részéről is tok oke, akkor nincs itt semmi látnivaló.
nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg pont, hogy aranyos vagy, hogy így vigyázol rá. Ki hogy értelmezi... Ne hallgass másokra, ha nektek ez így jó.
nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. Értem is jön a párom néha, ha ő otthon van. Ez teljesen normális dolog, szerintem te is tudod. Ne mások bizonytalanítsanak el a kapcsolatodban.
nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi abban a féltékenység hogy te vagy neki az ingyentaxi?
nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a féltékenység ha nem engednéd el. Szerintem ez inkább tök rendes tőled
nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#2 Tőlem sincs elvárva. De egyébként is ébren lennék minimum hajnali háromig egyedül, mert alapvetően éjjeli bagoly vagyok, csak akkor alszok hamarabb, ha van valaki a suibában, aki hamarabb aludna (régen a kolis társak, most a barátnőm). Semmibe nem telik nekem az, hogy ha ő felhív három előtt tíz perccel, akkor megyek érte. Lehet még amúgy is ébren lennék, amikor taxival hazaérne, szóval tök praktikus ha már akkor inkább engem hív. :D Másnap úgyse kelek korán, otthonról melózok, határidőre. Nem kell hatkor már melóba lennem, hogy gond legyen hajnalban érte menni néha
nov. 14. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért keverte ide a havercsaj a féltékenységet, amikor ez simán csak féltés. Ha nektek ez jól bevált és nem okoz gondot, nem értem más miért problémázik rajta. Nagyon utálom, hogy mostanában egy csomóan azt hiszik van joguk mások helyett megsértődni.
nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajnak jó ez így, akkor semmi baj nincs vele.

Nekem mondjuk csak annyi kérésem lenne, hogy ne atyáskodj felettem. Eddig is egyedül jártam haza, ezután is úgy fogok. Szóval nálam gáz lenne. De csak a barátnődnek kell megfelelned ebből a szempontból, nem másoknak.

nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!