Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha mindig olyan ferfiakat vonzok akiknek problemajuk van az anyjukkal?

Figyelt kérdés

Rajottem, hogy szinte mindig olyan parjaim vannak akiknek az anyjuk uralkodo/bantalmazo/erzelmileg elhanyagolo volt.


Pszichologiai reszrol erdekelne, sajnos nem talaltam errol anyagot, hogy en miaert vonzom oket. Nekem anyukammal jo viszonyom volt es nagyon torodo volt, nekem apammal voltak problemaim.


nov. 15. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadat látod bennük hiszen apuddal nem a legszebb kapcsolatod van/volt.
nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakember, csak egy tippem van. Nem vagy kicsit “anyáskodó” típus? Nem rossz értelemben. Ilyen nagyon kedves, törődő, házias, akiben megláthatják azt, amit az anyjuktól nem kaptak meg?
nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rolam amit tudni lehet: nem vagyok hazias, nem fozok es sosem foztem senkire. Viszont kedves vagyok, ragaszkodo, bujos, nagyon tudok “szeretni”, odaado lenni. Viszont csak addig vagyok ilyen amig azt latom a paromon, hogy o egy fuggetlen, hatarozott ferfi. Ha elkezd alarendelodni, ram hagyja a dolgokat, hogy en iranyitsak attol rosszul vagyok es visszaveszek es eleg bunkova valok, kiszeretek a masikbol es bantom akaratlanul is, mert nem tudok “noies” ferfiakkal mit kezdeni. Es ez ismetlodik egyebkent mert az ilyen serulessel elo ferfiak vagy nagyon noiesek lesznek (alrendelodo) vagy szexualisan “aberaltak”, dominansak.
nov. 15. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem találtad meg az igazit akkor,ennyi.
nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gondoskodsz róluk, ergo olyan vagy mint az anyjuk. Ilyen női mintát láttak, ez égett be nekik akkor is ha ez nem jó számukra.

A gondoskodást ne úgy értsd hogy kizárólag a te dolgod lenne háziasnak lenni, természetesen a házimunkát meg kell osztani. Csak ez így elég kiábrándító hogy háttal állsz ezekhez a dolgokhoz és a férfiak egy részének ez nem jön be. Az ilyet csak az viseli el akinek hajlama van az alárendelődésre, az meg neked nem jön be.

nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5, csak az hazias aki foz a ferfire? Takaritani takaritok, tisztasag van nalam es rend. Fozni utalok. De egyebkent sok ferfi meg szeret leglabbis akikkel eletmben talalkoztam mind szerette.

Neked miert kiabrandito ha a no nem foz rad?

nov. 15. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Talán azért kiábrándító mert a volt feleségem sem szeretett főzni, mondjuk ő takarítani se meg mást se...hagyjuk.

Az is kiábrándító ha egy férfi egy kereket nem tud kicserélni, egy lámpát felszerelni, zárat kicserélni.

nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy titokban pótolni akarod a nőt, vagy meg szeretnéd oldani vele a fennálló problémát.
nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, rendesen úgy nőttem fel, mára már nem vagyok olyan mint akikbe belefutsz, önismeret, stb.,...

A válaszom az, hogy azért vonzod őket, mert megadod amit nem kapott meg a kisgyermek énjük, és abban nincs benne az étel, hisz ezek a gyerekek igen hamar megtanultak főzni, kiharapni a tejeszacskót és nincsenek hozzá szokva a napi x rendszeres és pontos étkezéshez, az nem hiányzik zsigerből senkinek, csak annak aki hozzá szokott, tehát az anyuci kedvencek.

nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!