Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat később komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat később komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Minden nap szinte együtt vagyunk nálam, egy hét szünet van mikor jönnek külföldről rokonai havonta egyszer, olyankor ritkásabban ír. Működik a kémia, de állítása szerint nem akar kapcsolatot. Programokat is csinálunk. Viszont a közösségi médiában nem vagyok ismerőse, instán, facebookon. Társkeresőn ismerkedtünk meg és az elején csak ott beszéltünk, máshol nem, most telefonszámot adott már meg, de ennyi. Szerintetek párja van? A régi barátnőjét még követi közösségi médián, a csaj oldalán vannak közös képek fent pedig már rég szakítottak allítása szerint... Én nagyon kedvelem, van esély rá, hogy elhagyja? K.5 hónapja találkozgatunk. 2 évig lesz itt munkaügyben, az ex? barátnője nem itteni

nov. 15. 13:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Akarhat később kapcsolatot, de nem veled. Téged soha nem fog igazán akarni, nem fog soha komolyan venni, hiába áltatod magad. Ha nem így lenne akkor már együtt lennétek, nyíltan és egyenesen. Most épp használ téged, mert megteheti, de amint jön valaki aki kicsivel jobban megfogja nálad úgy repülsz majd mint egy taknyos zsepi. De ha neked ez kell, akkor egészségedre.
nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Tőled nem akar, megmondta:


"...állítása szerint nem akar kapcsolatot."


Ettől világosabban hogyan fejezze még ki magát? Korrektül viselkedett, a többi a te műved. Ha jól pichán rúg, mert akad jobb mint te számára az is a te hibád lesz, elvégre hagyjod magadat. Nincs önbecsülésed egyáltalán. Szerinted majd pont te beléd fog beleszeretni? Ne nevetess már! Inkább ébredj fel a Csipkerózsika álmodból, mert ő csak egy béka nem a herceg az életedben és vess véget a barátság extrákkal típusú kapcsolatnak...

nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Akar ő komoly kapcsolatot, csak nem veled. Nekem is mondták már férfiak, hogy most nem készek, lehet soha nem is lesznek, aztán mit ad Isten, 3 hét múlva posztolja Facebookra, hogy kapcsolatban van és aztán azzal is marad örökre vagy legalább is évekre :D


Csak lekoptatós szöveg, mert nem akar megbántani. Majd mással leszel te is komoly kapcsolatban :)

nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Fú de buta és naiv vagy. Nyisd már ki a szemed, nem akar semmit tőled(mivel feltételezem nálad jobb nőt akar kapcsolatra), de dugni elég vagy.

Amikor az átlagos lány elhiszi hogy a jóképű sikeres férfi belé szeret, ráadásul úgy, hogy tisztán elmondta, hogy nem.

Amúgy az a "külföldi rokon" minden bizonnyal a barátnője, aki gondolom külföldről jár haza, de a szünetekben jól jössz neki pótléknak

nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4-es, ki mondta, hogy én nem vagyok csinos, átlagon felüli nő? Egyébként mindenkinél lehet jobbat találni, ha ezek alapján ismerkednénk akkor nem lennének normális párkapcsolatok, hanem havonta leváltanánk a másikat.

Láttam már jóképű,sikeres férfiakat átlagos, átlagon aluli növel is, szóval ez nem meghatározó.

Már első alkalommal kijelentett, hogy nem akar komolyat csak jól érezni magát, sodródni az árral. Melyik pasi nem így kezdi az ismerkedést?

Az pedig külön fel tud háborítani, hogy valaki elsőre megállapítja, hogy nem vagyok jó kacsolatra, nem is ismer, fogalma sincs milyen vagyok. Ezt mégis milyen alapon teszi?

Ige, én is ezért írtam, mert gyanús, hogy a csaj még megvan.

Egyébként a jópasi plusz átlagos nőre visszatérve: van egy álomszép, minden tekintetben gyönyörű , normális életfelfogású lány barátnőm, akit a férfiak bámulnak, csorog a nyáluk utána és vele nem egyszer fordult elő, hogy a pasik egy átlagos, kimondottan mezei virág típusú nőt választottak helyette. Akkor hogy is van ez?

nov. 15. 14:51
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

"Melyik pasi nem így kezdi az ismerkedést?"



Már bocsánat, de nem az összes létező pasi azzal kezdi lefordítva csúnyára, hogy:


"Cica, nagyon dugnivaló vagy így csak dugni akarlak!"


Némelyik hazudik a képedbe, hogy komolyan gondolja, de sehol semmi. Kevésbé, de akad, aki tényleg komolyan gondolja az ismerkedést.


Viszont neked kerek-perec kijelentette, hogy nem akar semmit csak laza kapcsolatot és abban is vagytok, azért írtam, hogy korrekt hozzád.

Természetesen nemcsak te vagy neki, vagy leszel, de hát megmondta előre, hogy mi van. Talán le kellett volna fektetni a szabályok miszerint csak egymással létesítettek szexuális kapcsolatot.


Átlagos/átlagon aluli/átlagosan felüli nézetek semmit se jelentenek hogyha egyszer téged akar valaki.



Mellesleg nincs női tartásod, mert kedveled eléggé, gyanúsítod, hogy kapcsolatban van másokkal és mégis arról ábrándozol, hogy tőled akar többet,mint szex. Ezért nem kéne megharagudni hanem inkább tanulópénzként felfogni. Értendő úgy, hogy te rúgod tökön őt és nem fordítva. 😈


(#2)

nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre próbáltam reflektálni, hogy nem feltétlen a kinézet miatt marad meg melletted vagy keres mást. A párja? egy gyönyörű nő és mégis csalja.

Az a baj, hogy egy laza kapcsolatban nem fektethetek le szabályokat, mert pont azért laza, hogy azzal fekszik le akivel akar és nem kérhetem számon, főleg, hogy társkereső appon írogattunk hónapokon át, világos a helyzet, hogy itt nem

lehet követelőzni :(

Egyébként bánom, hogy belementem, azt hittem meg tud majd kedvelni.

Hallottam olyat, hogy először nem akartak komolyat a felek és mégis összejöttek(persze nem ott ahol barátnő is van a képben).

nov. 15. 15:23
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

LOL, én félreolvastam, igazából úgy gondoltam, hogy félreírtál.


"2 évig lesz itt munkaügyben, az ex? barátnője nem itteni."


Azt hittem, hogy exről van szó. De ezek szerint párja is van.


Uram borogass. 🤦


Te össze jönnél egy olyan alakkal,aki hűtlen a partneréhez? Ennyire tetszik, jó az ágyban, gazdag vagy mi a szösz? 👁️👄👁️


Téged ugyanúgy szétcsalna vagy érzelmileg vagy/és fizikailag.



"Kutyából nem lesz 🥓!"

nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ezért írtam kérdőjellel, mert nem tudom, hogy a párja-e vagy sem.

De mint írtam a csaj kinyitotta az instáját és fent vannak közös képek még , lájkolja is a pasi akivel találkozgatok és már az első találkán mondta, hogy jó barátok maradtak és beszélnek még. Amikor eltűnik egy hétre szerintem a csaj jön hozzá látogatóba, nem rokonok

Sejtésem szerint nem csak barátok maradtak, de már össze vagyok zavarodva..

nov. 15. 15:35
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

#8

Persze mondom álmodik az átlagos lány aki királylánynak képzeli magát.


#7

"A párja? egy gyönyörű nő"

Pontosan erről beszélek, neki párkapcsolatra jobb nő kell, mint te, és azért csalja meg, mert nem bír a farkával amíg a nője nélkül van, és mindenképp be kell dugnia valahova (jelen esetben a tiedbe)

Ideje felnőni. Ettől függetlenül nyugodtan dugj vele ha élvezed, csak ne kergess kislánykori álmokat a hercegről aki majd téged választ mikor jobb nőre is van lehetősége

nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!