Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akarhat komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Csak egy hete, hogy megismertem egy srácot, aki kedves, aranyos, tulajdonképpen szimpatikus, és örülnék, ha lenne valami. De én komoly kapcsolatot szeretnék. Ő viszont nem tudom.. Szerintetek ha egy srác állandóan flörtöl meg ilyen nyomulós dumákkal jön, akkor akarhat komoly kapcsolatot? Mert én, ha komolyan gondolom, akkor nem kezdem rögtön ezzel, hanem csak megismerem lassacskán, mint egy sima barátot, aztán később lesz valami..
2014. okt. 31. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen, lehet nem. De ha rögtön nyomul, valszeg szexre éhes. de attól még maradhat utána melletted. Nem feltétlenül csak szexre akarhat téged. De ezt csak ő tudja. De 1 hét után még lehet ő sem tudja. Add önmagad, aztán lesz ami lesz. Nem kell erre rögtön ráparázni.
2014. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sincs, neked is egyszerűbb lenne úgy hozzáállni, hogy összejöttök és majd lesz ami lesz.
2014. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon sokat céloz erre, és nem érdeklődik úgy igazán irántad, akkor nem hiszem hogy komolyan gondolja, tapasztalatból írom.
2014. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!