Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyéni vállalkozóként valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéni vállalkozóként valóban nehezebb lenne a párkapcsolatban megtartani az egészséges magánélet-munka egyensúlyt, mint alkalmazottként? Okozhat a vállalkozói lét válságot a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

nov. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Workoholistának biztosan gond a párkapcsolat...
nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit vállalkozik?
nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Strici vagy es 1-1 napokra teljesen eltunsz? 😂😂
nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
főállásom van + Ev vagyok.. mégis sikerül megtartani a magánélet-munka egyensúlyt. Párkapcsolatom se sínyli ezt meg.
nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nehéz volt, mindketten egyéni vállalkozók voltunk, amikor összekerültünk (illetve ő főállás mellett volt egyéni vállalkozó, de akkor már leépítés volt a cégnél, tehát várható volt, hogy csak az egyéni vállalkozás marad, és abból kell megélni). Munka persze volt, rengeteg.

Engem is rábeszélt, hogy adjam fel a főállásomat (nem volt nehéz, mindig utáltam emberek között dolgozni), így nekem berendeztünk egy irodát. Munkám nekem is lett, sok is.

Hát először nem volt könnyű, évekbe telt, míg beállt az egyensúly. Így utólag azt mondom, jobb lett volna alkalmazottnak maradnom.

nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!