Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés
Volt egy fontos személy az életemben de sikeresen elüldöztem .Szeretném vissza kapni de nem tudom,hogyan csináljam.Tudom nem kellett volna akkor elüldözni de már megtörtént ami megtörtént.
nov. 15. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem, szóval nincs ötletem. (De ha ő lennék nem adnék neked újabb esélyt, ez 100%!)
nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kilőtt puskagolyót, kimondott szót és megtett dolgokat nem lehet visszavenni,semmissé tenni.

Legyen benned annyi tartás,ha már így bántál vele,akkor hagyd békén! Egyébként is önzőségből "szeretnéd", mint minden ilyen aki mást elmar maga mellől.

Akit pedig elmarnak,abban is legyen tartás,hogy soha ne menjen vissza az őt bántó életébe ,semmilyen formában.

nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hagyd békén.
nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Senkiként" nem könnyű.

Legyél legalább kétszer jobb anyagilag és megjelenésben az akkori önmagadnál.

nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez az "elüldöztem" nem valami beszédes. Nem tudjuk, hogy pontosan mit csináltál,régen volt-e stb.

Szerintem megpróbálhatsz bocsánatot kérni,elmondani, hogy hülye voltál esetleg. Aztán vagy elfogadja a bocsánatot, vagy nem.

Szerintem veszteni valód nem hiszem hogy van.

nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az erőt tudod használni.


Ha hiszel az ilyen természetfeletti cuccokban, akkor gondolj rá sokszor erősen és ha sikerül neki is eszébe jutsz majd, és meg fog keresni.

nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit tettél? Miért? Tudnál azon hosszú távra és ténylegesen változtatni? Te szereted mêg vagy már csak az egód? Tudsz róla valamit? Ismerkedik? Van új párja? Ő mit érez? Rengeteg kérdés, amire Te tudod a választ, vagy Ő. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nagyon kicsi az esélye, hogy ez rendbe hozható.
nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Helyzettől is függ.. sőt!! Meg attól hogy bántál vele?… hányszor bántottad es milyen fokon..?
nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem jött össze álmaim nője, ezért előveszem a szamarat...brühühü...
nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írod meg mivel üldözted el, pont a kérdésed lényege vész el. Mert így nem tudjuk felmérni a tetteid súlyát, és nem tudunk tanácsot se adni benne. Max ilyen általános dolgokat tudunk tippelgetni. De így nem kerek a történet, mert pont ez lenne a lényeg, hogy mivel üldözted el :D
nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!