Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellemetlen dolgot tudtam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen dolgot tudtam meg a barátomról. Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeret engem, és amit tett, azt még jóval előttem csinálta, de néha, amikor belegondolok, elég rossz érzés. Fiatalabb korában zaklatott lányokat az interneten, Messengeren több száz lánynak írogatott, és találkoztam már olyan lánnyal, aki azt állította, hogy undorító dolgokat írt neki. Ez az egész úgy derült ki, hogy egyszer oda jött hozzám egy random lány és mondta, hogy látott közös képeket Facebookon rólunk, és ha bántalmaz akkor ő tud segíteni. Akkor azt hittem, őrült a csaj, mert soha semmi jele nem volt annak, hogy baj lenne a barátommal. Majd amikor ezt elmeséltem egy barátnőmnek, ő mondta, hogy hallott már dolgokat és talán volt igazság abban, amit mondott a lány. Sajnos nem volt nehéz találni lányokat, akiket zaklatott. Nem szép dolog, de egy régebbi Messengerét is átnéztem, és tényleg találtam nagyon durva üzeneteket, ezek 2017 körül voltak.


3 éve vagyunk együtt, velem mindig teljesen normális, ha vitatkozunk, könnyen megbeszéljük. Soha semmi jelét nem láttam annak, hogy mérgező személyisége lenne. Tudja, hogy tudok ezekről a dolgairól és szégyelli is magát, de azt mondja, már nem tenne ilyet, csak nagyon magányos volt akkoriban. Úgy sejtem, hogy szeretné megkérni a kezem, de van bennem egy negatív érzés és félek, hogy később házasság vagy gyerek után előjön az az énje, ami az undorító üzeneteket írta, hisz az is ő volt. Előttem volt már egy hosszabb kapcsolata és gondolkozom, hogy felkeresem a lányt és megkérdezem, hogy vele hogyan bánt, de tudom, ez mennyire nem lenne fair vele szemben, meg hát minden kapcsolat más.


Néha eszembe jut annak a lánynak a tekintete, aki odajött hozzám először. Látszott rajta, mennyire sajnál, és abszolút nem hitte el, hogy nem bántalmazó a kapcsolatunk. Vajon mások, akik látják, hogy együtt vagyunk, is mind sajnálnak, és azt hiszik, pokol mellette az életem? Tudom, nem kellene mások véleményével foglalkozni, de ez gyakran eszembe jut. Ti is aggódnátok a helyemben, vagy nem érdemes foglalkozni a múlttal, és azt kellene néznem, ahogy velem viselkedik?


nov. 15. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék
Nem foglalkoznék a múlttal
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Foglalkozni kell valamilyen szinten a múlttal és előre is kell tekinteni meg még a jelenben is élni.



Őszintén szólva mindenki hibázik, csakhát nem mindegy milyen módon és mennyiszer teszi. Ha belegondolok abba, hogy gyereketek lesz és ő magányosan érezné magát akkor megint mit csinálna hát nem tudnék benne megbízni pontosan amiatt, hogy több lányt zaklatott. Rendbe lenne esetleg, hogy egy lánynak írogatott volna három, négy regi alatt, de aztán észrevette magát. De olyasmi már gond, hogy feljelentés megemlítése után fejezte volna be és csak egy lányról írtam. Egyáltalán nem többről van szó.

A magány még nem indok arra, hogy zaklasson valakit valaki és otromba módon fejezze ki magát. Ja, nagyobb hullámvölgyek esetén nem tudom a jó oldalát mutatná-e. Tehát a csalódás után/bizalomvesztés esetén igazság szerint nem folytatnám vele tovább a kapcsolatot...

nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez hatalmas red flag lenne. Ki tudja, miket csinált még, amiknek nincs nyoma. Miket írkált, szexuális tartalmú dolgokat vagy fenyegetőzött?
nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem változik meg egy ember.

Csak még eddig nem adtál rá “okot”.

Lehet még ebből zsarolás manipulálás lejáratás stb. Csak gyerek ne legyen semmiképp mert akkor azzal fog zsarolni hogy elveszi ha el akarod őt hagyni.

nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

"Kellemetlen dolgot tudtam meg a barátomról. Hogyan lépjek túl ezen?"


A párodon kéne túllépni szakítás után.

nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Is-is, volt szexuális meg fenyegető üzenet is. Illetve a jelenlegi Facebookjának anno más neve volt, kvázi kamu profil és azon meg úgy írt magáról, mintha egy haverja lenne. Pl.: "Hallom nagyon bejön haverom (azaz ő maga), ha gondolod összehozlak vele" Ebből is sok volt, és nekem talán ezek a legrosszabbak, mert valahol azt érzem, hogy normális ember ilyet nem csinál.
nov. 15. 20:29
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ez baromira gáz, nagyon gyorsan pattintsd le örökre!
nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Én is piszkáltam sok lányt. Még sem vagyok mérgező személy. Az egész családom magam elé helyeztem 22 éve. A párom sokkal sikeresebb mint én. 40f
nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Piszkálás és zsarolás, nem kívánt szexuális tartalmú üzenetek jó nagy különbség van!

Egyenesen beteges amit művelt.

nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Jajj nem tudom mióta vagytok együtt de ha megbántod valamivel a pici” szellemileg nyomorult lelkét veled sokkal szarabbul fog bánni mint az eddigi lányokkal… már csak azért is mert nagyon nagy erőfeszítést csinált x ideig hogy ne mutassa meg a valós énjét…

Aki ilyeneket csinál az agyilag beteg amit el kell ismerni.. az hogy felvesz egy valamilyen álarcot az ideig-óráig tart ki…

nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán ne lépj túl rajta, hanem menekülj.
nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!