Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem szakítani kellene?

Figyelt kérdés

Tudom szakítani sosem könnyű de lehet nem lesz más.


Barátnőm azt mondta hogy ha szakítás lenne nagyot esne és magasról lehet nagyot esni. Mielőtt hozzám költözött egy végtelen egyszerű életet élt.


Ő költözött hozzám, itt lett jobb kényelmesebb munkája. Az én családom sok mindent elintézett neki, általuk lett új szakmája ( segítettünk neki helyet kialakítani, ugyfeleket küldünk stb). Kapcsolatainkkal könnyebben tudna haladni.


De tudom tönkre tenném mindezt a szakítással. Ezt nem akarom, mert ezzel padlón lenne.

Visszaadna mindent ( elvesztené az ügyfeleit) és haza költözne, de ott szinte csak a takarítás munkalehetőség van és vissza esne a régi életébe.


Azért nem veszekszunk, meg kiabalunk egymással, amolyan elvagyunk ..


nov. 16. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatalok vagytok és csak vagytok a langyos vízben úgymond jobb szakítani. Nem arra kéne adni, hogy nem lesz más, mert azt nem tudhatod előre és inkább szingliként, mint boldogtalanul egy langyos vízben.

Ő egy külön ember, nem tartozol érte felelősséggel, ha melletted nem tudott kivirágozni karriert illetően az nem a te hibád. Tegye meg nélküled.

nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az ügyfelek ehhez amugy mit szólnának?
nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne hazaköltöznie? Felnőtt emberről beszélünk, akinek van munkája, így ki tudna venni szobát/albérletet.
nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Dr most azt mondanátok az ugyfeleknek hogy mondjanak fel neki mert ti szakítottatok? Vagy hogy kell ezt elképzelni?
nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én meglépném a szakítást, de...

Ez egyeseknek biztos nagyon meredek lesz, felajánlanám, hogy legyünk csak barátok/lakótársak, amíg nem talál saját albérletet a környéken. Az ügyfeleit meg miért veszítené el? Ha békésen váltok el, akkor még továbbra is segíthettek neki a karrierjét illetően is. Lehet ezt intelligensen is intézni, nem minden párkapcsolat ér véget tányérdobálással és utálkozással.

Mondjuk azt nem írtad, hogy ő hogy érez. Szerinted ő is ezen gondolkozik, csak nem akarja elveszteni az elért dolgokat, vagy ő még szerelmes? Mert ez nagyon nem mindegy.

nov. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szép dolog ha segted a barátnődet, de azt is meg kell vizsgálni ilyen esetben hogy ő mit tett azért hogy ne legyen neked kiszolgáltatva anyagilag.

Gondolom együtt vagytok valahány éve, tehát neki is tudnia kellett hogy ha ti szakítotok akkor neki haza kell költözni. Ő miért nem gondolkodott előre ilyen szempontból?

Így életed végéig vele maradsz bármilyen rossz is csak azért, mert ő érzelmileg tud ezzel zsarolni?

Ő az évek során miért nem igyekezett annyira összeszedni magát melletted, hogy ha bármi gond lesz kettőtök között akkor egyedül is boldoguljon?

És ha tényleg van munkája akkor ki tudna venni albérletet (vagy csak szobát) az adott városban, így megmaradnának az ügyfelei. De könnyebb érzelmileg zsarolni a másikat csak hogy megmaradjon a kényelmes élete.

Amíg nem vagytok házasok addig nem tartozol felelősséggel a másik életéért. És teljesen mindegy hogy ki a nő és ki a férfi a történetben. Vonatkozik ez mindkét félre.

nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*jav. segíted a barátnődet
nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát persze mindenki úgy érzi aki szerelmes hogy tönkremenne, ha vége lenne. Nekem konkrétan azt mondta az exem szakításnál, hogy "kösz, hogy tönkretetted az életemet". Eltelt 10 év és még mindig él és semmi baja :D Csinálhattam volna azt persze hogy leélem vele a szar életemet hogy szegénykének ne legyen egy pár szar hónapja, inkább szenvedjek én, de én magamat választottam. Igen én is úgy éreztem mindig hogy sose jön más mert dagadt vagyok meg ronda meg nem sok ismerkedős helyre járok, aztáh mindig találtam párkapcsolatot :D
nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, itt én nem olvastam semmiféle érzelmi zsarolásról, ezt honnan szedted?
nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Ügyesen átfogalmaztad, látom többen nem ismertek fel. A nagy büdös lófszt tennéd tönkre a szakítással. Pont, hogy eddig tetted tönkre a családoddal együtt. Amint nem leszel az életében ki fog virulni és végre elkezd ÉLNI. Melletted azt nem tud, nyilván, miután eltart téged is, a családod is csicskáztatja, te hitegeted a gyerekkel amikor tudod, hogy sose akarsz tőle, aztán meg itt szidod napi 5 kérdésben évek óta.. Szerinted bánni fogja a hiányodat? :D Nevetséges vagy.
nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!