Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napközben szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napközben szórakozik míg én dolgozok?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van. Én 8 órát dolgozom egy irodában, diplomásak vagyunk mindketten. Utazással töltök napi 1 órát minimum. Hulla fáradtan esek haza.

A páromnak jó lehetőségeket adott a családja amiket jól kihasznált. 2 éve gyakorlatilag nem is dolgozik úgy igazán. Előtte egy munkahelyünk volt. Napi 2 óra amit munkával tölt, de 3-4x annyit keres mint én. A napja így néz ki: fél 8-kor kel, elviszi a gyerekeket az iskolába, oviba, majd bemegy a saját irodájába, ami egy társasházi lakás. Ott dolgozik, kimegy ahova kell, de max 11-re befejezi a munkát. Elmegy ebédelni, majd az “irodájában” ami valójában inkább egy berendezett lakás egy plusz iróasztallal, filmeket és sorozatokat néz 16 óráig, fetreng kanapén. Még váltóruhát is visz, hogy otthoniban fetrengjen délutánonként. Aztán elmegy a gyerekekért, hazajönnek. A férfi házimunkákat megcsinálja (fűnyírás, kertgondozás, szerelések), illetve mosogat, főz, porszívózik. Játszik a gyerekekkel, olvas nekik. Az altatást és a tanulást és minden mást én csinálom. Rohadt idegesítő, hogy én szénné gürizem magam, hullaként esek haza fél 6-ra, míg ő fetreng és sorozatokat néz napi 5-6 órában. Mostanában elkezdett edzeni is járni mondjuk. De mint aki marha jól elvan, napközben mint egy tini lenne.


Ti mit szólnátok ehhez? Csak nekem nagyon taszító ez? Már beszéltem vele, de azt mondja, hogy neki nem minden a pénz, így is 3-4 fizetést hoz haza, ő nem fog többet dolgozni, ha a családja által belé fektetett pénz “dolgozik magától” (vagyis abban a napi 2-3 órában manageli). Nem fog visszamenni alkalmazottnak 8 órában, azért hogy én elmondhassam, hogy ő gürizik. Meg hogy örüljek, hogy sorozatok néz és nem nőzik vagy haverozik mint amit mások csinálnának.


nov. 16. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van 100%!


Nem kéne irigykedni hanem fejleszteni magadat, hogy jobban kereső és jobb légkörben dolgozz. Mondjuk miért nem dolgozol ott ahol ő? Nem beszéltetek még róla?


Hogyan lehetsz irigy a párodra ennyire? :O

nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
89%

A gyerekeket hozza viszi, manapság már ez is eléggé időigényes feladat.

Szerintem te szimplán irigy vagy rá.

Örülj inkább neki hogy ezt megteheti úgy, hogy tolja nektek haza a lóvét.

nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
93%
Gusztustalan dolog az irigység, de legalább pont annyira szenvedsz tőle mint amennyire megérdemled. Irigykedj és mérgezd csak tovább magadat is, őt is meg a gyerekeidet is, biztos jó életetek lesz így.
nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
67%
Ezert kellett volna tobbet es jobban tanulni. A hozott elonyoket miert adna fel miattad? Ne o legyen mar a negativ erzeseid celpontja.
nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is igaza van a párodnak. Ha ennyi munkával 3x-4x annyit visz haza, mint te, akkor miért kéne neki is halálra güriznie magát? Egyetértek az 1-es válaszolóval is, ha ennyivel többet keres, akkor vihetnétek ketten a vállalkozást, vagy tudna támogatni, amíg tanulsz valamit, amivel a te fizetésed is magasabb lehet. Ez az irigykedés el fog benned mérgesedni ha így folytatod.
nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
94%
Irigykedem :D Bárcsak én is megtehetném ezt :D Még a házimunkát is megcsinálja, neked meg csak a gyerekekkel kell foglalkoznod valamennyit, ez szuper.
nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 Kitana. ***** válasza:
93%
Tök igaza van. Minek dolgozzon többet? Gyakorlatilag mindent megcsinál a házi teendők közül is :D Ha belefér, inkább dolgozz te kevesebbet. A szabadidőben találod meg az élet értelmét, nem a munkában.
nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
93%
Szimplán baromi irigy vagy rá. Miért várod el, hogy gürizzen, ha így is 3X-4X többet keres, mint te? Ki lenne az a hülye, aki elmenne a taposómalomba, ha amúgy tök kényelmes életet élhet sok pénzért? Azt is írtad, hogy foglalkozik a gyerekekkel és a háztartással, nem értem a problémát. Bár de: savanyú a szőlő, ez itt a baj.
nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva remélem elhagy téged!
nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
83%

Segítene ő neked följebb jutni a langlétrán, vagy olyan büszke vagy, hogy el se fogadnád inkább irigykedsz? Más nő a két kezét, sőt a lábát összetenné, hogy milyen párja van. Nem a pénzt értve, hanem,hogy segít neked, foglakozik a gyermekekkel. Úgy érzed nem szeret téged, hanyagol, vagy eleve irigy természetű vagy?

Nem mindegy mi áll a háttérben.

nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!