Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar valaki , aki eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki , aki eljegyzes utan mondta meg a parjanak, hogy megsem akar eskuvot?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk egyutt a parommal ebbol 2 eve lakunk egyutt. Ebbol ket evbol egy evet en voltam kint kulfoldon tanulni es ket evet o is kint volt dolgozni. ( az elso evben egy orszagban voltunk) iden majusban jegyzett el es en nagyon szeretem , kedves, jolelku, nagyon szepen banik a gyerekekkel ,velem is. De nem tudom elfogadni, hogy akarmikor kimegy a varosba , legtobbszor leissza magat, de mar annyira, hogy magarol sem tud , mar tobbszor erte kellett menjek , mert nem tudta azt sem merre kell hazajojjon. Ezek a napok meg nem muszaj mondjuj hetvegek sem legyenek. Az elejen szt hittem velem van baj, nem azt mondom minden heten, de havonta sokszor kethetente is ez van. Amig nem laktunk egyutt nem zavart oszinten , de most sokszor aludni sem tudok mar, hogy vajon haza tud-e jonni vagy nem. Neki ez termeszetes , mar tovbszor mondtam, hogy zavar. Multkor ott aludt egy kozos baratunknal es a baratnom kellett szoljon, higy ott van. Engem mar nagyon zavar , nem tudom elfogadni ,oszinten en igy nem akarom leelni az eletemet. Tudom, hogy nem valtozik ez a dolog, mar tobbszor emlitettem es csak az igergetessel maradtam
nov. 16. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Erre nem is lehet alapozni.

Ha kigyógyulna is instabil e ski tudja gyerekek mellett mikor nyeregben van ujrakezdené.

Ez kockázat már igy.

nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

"Engem mar nagyon zavar , nem tudom elfogadni ,oszinten en igy nem akarom leelni az eletemet."

Semmi gond. Ő sem akar veled lenni. Nélküled (vagy bánatában, vagy az elköteleleződéstől való rettegésében) iszik.

Te vagy a józan fél, jobb, ha te bontod fel az eljegyzést.

És többet nem kell érte menned, ha valahol részegen van éppen.

nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Menekülj!

Ebből jó nem származik.

nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Jepjep, ahogy előttem is szólottak, csak úgy vagy neki, de nem szeret. Erre tényleg totál felesleges házasságot alapozni, közös gyereket vállalni meg pláne! (feltételezem nem a saját gyerekei akivel "olyan rendes")
nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is rossz volt. Ezen nincs mit gondolkozni, be kell fejezni.
nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem eljegyzés után, hanem közvetlen előtte - megvoltak már a gyűrűk, az időpont, az is, hogy mit fogunk enni :) Itt mondtam le, mert ha egy icipicit is belegondoltam, éreztem, hogy én ezt nagyon nem. Minek erőltetni.

Hogy a gyűrű már az ujjamon lett volna na bumm, semmit nem változtatott volna.

nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!