Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit tennétek?

Figyelt kérdés

Vettem egy aranyláncot tavaly es biztosított az eladó, hogy a zárja nagyon biztos, nem fogom elveszíteni. Így is történt. Eltelt par hónap, a barátom nalam lakott. Egy nap arra ébredek, hogy a lánc nincs a nyakamon. Aznap kellett delben elutazzon a barátom más varosba, haza.

Rögtön észrevettem, ahogy felébredtem, hogy nincs a láncom, mikor a tükörbe néztem.

Gondoltam, hogy álmomban elszakítottam. Kerdeztem a baratom, hogy nem latta e? Mondta nem. De végül mondta hogy né megtalálta a szőnyegen a nappaliban. Es ideadta. Gondoltam biztos el van szakadva, es úgy esett le. De teljesen ép volt.

Visszatettem es azóta eltelt hónapok alatt sose bomlott ki (majdnem egy év telt el)

Nem is gondoltam akkor semmi rosszra, de azóta párszor eszembe jut, hogy esetleg a barátom almomban lekapcsolta esetleg, es mivel aznap el is utazott volna, el is tudta volna vinni, csak épp hogy idejében észrevette es tudja hogy átkutattam volna mindent

Akkoriban tudom hogy nagyon kétsége volt esve penz miatt es nagyon rosszul állt, részben sajat hibas döntései miatt.

Lehet így akarta megoldani problémáit

En akkor sem es most sem szóltam neki erről, es nem is akarok. De ti hogy látjátok?


nov. 16. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy látom ha nem bízol benne, az régen rossz.
nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem kimondottan az érdekel, hogy a lánc körüli történet mennyire tűnik úgy, hogy gyanús.

Most nem a bizalomról szeretnék előadást hallani, mert a bizalom olyan ami időben alakul ki, nem egyből es ki kell érdemelni. Nem lehet bízni egyből 100% ban. A bizalom es a szeretethez idő kell

nov. 16. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látom, hogy ha ekkora a bizalmi szakadék köztetek akkor nektek tök felesleges együtt maradnotok.
nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélgetnék vele erről, hogy a bizalmam kicsit odalett, mert lánccal a nyakamban feküdtem le és nem értem, hogyan került a nappali szőnyegére.
nov. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja es be is vallaná. Hogy nezd, el szerettem volna emelni, de nem sikerult
nov. 17. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt tenném, amit 4-es írt.

"Ja és be is vallaná". Erre a válasz az, hogy ha nem is vallaná be, de egy tekintetből, testbeszédből úgyis levennéd, mi van (akármit mond).

nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van, en arra voltam kivancsi, hogy külső emberek hogyan látják ezt
nov. 18. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!