Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes családos nő vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes családos nő vagyok. Egyik munkatársammal kezd közeli lenni a kapcsolatunk.Még olyan nagyon nem voltunk egymáséi csak egy egy ölelés csók történt közöttünk.Nem tudom mit hogyan tegyek? Gyerekeim férjem van, de szeretem a barátomat is.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a helyemben? Egyidősek vagyunk a barátommal, gyerekeim hét és kilenc évesek. A férjemről annyit hogy próbál hanyagolni engem. Én kifogom próbálni a szexet a barátommal, és ha jó nekem akkor dönteni fogok a javunkra.Kérnék tanácsokat, hogy ebben a helyzetben mi lenne a jó, figyelembe véve a fenti leírásokat is.
nov. 18. 15:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az lenne a legjobb ha szépen elásnád magadat!
nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
és ha nem jó a szex, akkor maradsz a férjednél aki elhanyagol? :D Gratulálok.
nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%

Itt a sok tökéletes ember szét fog szedni téged mindjárt.

Szerintem ha már mindenképp eldöntötted tedd meg, de ne boríts mindent azonnal. Kivéve ha tényleg rossz a házasságod és a gyerekek is megsínylik már.

nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy van már barátod is a férjed mellett? Ezt mifelénk szeretőnek hívják! :D


A "barátod" csak dugni akar, nyugi, egy fedél alatt a szürke hétköznapokban, főleg a gyerekeddel körbevéve az a fene nagy szex ott is zátonyra futna, és csak idő kérdése él lelépne.


Nálunk sincs az a fene nagy szex, de az van kedves, hogy az ember nem élheti mindig a gondtalan tinik életét.


Viszont ez a te életed, vagyis nem csak a tiéd, de gondolom ez téged annyira nem aggaszt...

nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
A "barátod" majd szépen lekoccoltat. Teendő nincs, csak kivárni, aztán kutyaként kúszol vissza a ferjedhez.
nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Írtam hogy ismerősömmel még csak egy két csók és ölelés történt, semmi más. Nem erőszakos, szerintem lehet hogy még szűz is. Egyébként mérnökként dolgozik. Egyébként csak bennem fogalmazódott meg az hogy kipróbálnám a szexet vele.Ja itt sokan azt akarják bemesélni, hogy milyen rendes nő(k) közben fűvel fával csalják férjeiket. Ismerem ezt a magatartást a nők részéről.Mit érek a férjemmel ha megfog szűnni a szex közöttünk? Ha már most hanyagol engem. Én tanácsot kértem,az ügyemben, de nem elfordítva az ügyemet.
nov. 18. 16:30
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Készulj akkor a sírás rívásra. Ha neked ez megéri akkor megérte.
nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
El kéne válni és összejönni a szeretőddel, vagy más szingli pasassal szingliként.
nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mi az a házasság?


Akkor minek házasodtál?

Mehettel volna porostinak

nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt már eldöntötted. Ha szar a házasságotok, még talán meg is értelek (erről nem írtál). Bár nem tudom mi a francért kellett megházasodnod és szaporodnod, ha ennyire nem tudod kontrollálni a pityuládat.


Amúgy hány éves vagy?

nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!