Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes családos nő vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes családos nő vagyok. Egyik munkatársammal kezd közeli lenni a kapcsolatunk.Még olyan nagyon nem voltunk egymáséi csak egy egy ölelés csók történt közöttünk.Nem tudom mit hogyan tegyek? Gyerekeim férjem van, de szeretem a barátomat is.

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek a helyemben? Egyidősek vagyunk a barátommal, gyerekeim hét és kilenc évesek. A férjemről annyit hogy próbál hanyagolni engem. Én kifogom próbálni a szexet a barátommal, és ha jó nekem akkor dönteni fogok a javunkra.Kérnék tanácsokat, hogy ebben a helyzetben mi lenne a jó, figyelembe véve a fenti leírásokat is.
nov. 18. 15:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy legalább olyan ostoba és gerinctelen vagy, mint itt az a férfi kérdéskiíró, aki otthagyta valami munkahelyi libáért a feleségét és a gyerekeit és most csodálkozik, hogy a családja nem áll vele szóba és már több száz válasznál jár a vergődése.
nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
OFF! 11 be tudod rakni melyik az a kérdés?
nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én 29 éves vagyok, a férjem 51 éves, eleinte jó volt minden vele, de egy csomó betegség gyötri, inzulinos cukros,magas-vérnyomás, és a cukorbetegség szövődményével is küzd sajnos, a potencia már nem jön nála szóba sem. Ezekről nem akartam írni, de ki kényszerítettétek belőlem.
nov. 18. 17:47
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Akkor beszélj vele a nyitott házasságról. Vagy válj el, de meg an az esélye, hogy egyedül maradsz. Amúgy a 22 évvel idősebb után most egy szűzet kiválasztani bátor dolog de te tudod…
nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

13.

Akkor tehát a jóban rosszban együtt vagytok ból elég volt a jó neked a rosszból már nem kérsz ugye?

nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

Béla! Találjál ki másik történetet, de jobban ügyelj a részletekre!

Mert te ismersz ám minket! Mind álszentek vagyunk, közben fűvel fával félrekufircolunk. És mi lesz veled szex nélkül!? Elhanyagol a férjed.

Azért jól mehet, hogy a két gyerek mellett ez a legnagyobb gondod. Ráadasul ide teregeted ki.

Szóval kedves Béla varjuk a következő probálkozásodat.

nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

Béla ne tetézd! (#13)

Ha igaz és nem kamu a történet akkir még szánalmasabb vagy mintha Béla lennél!

A betegségei által került ebbe a helyzetbe. Ez meg igen messze van attól, hogy " hanyagolni próbál ".

(#16)

nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Hányinger.
nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész kérdés.
nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Eldobnád a biztos nyugdíjat a szűz szerencsétlen szarért?!

Amúgy meg ha én lennék a feleség, mellettem nem lenne cukros! Aktív életet élne és nem lenne krónikus beteg mellettem!

Nyugi, az új csávót is lelakod pár éven belül sorra jönnek elő majd rajta is a szervi bajok aztán ott maradsz ugyanúgy egy beteg impotenssel.

nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!