Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hazudtam a koromról (33 évesen 24-nek mondtam magam)?

Figyelt kérdés
A barátom 22, lassan 1,5 éves a kapcsolatunk, és régebben még mondta is valamikor hogy 25 felettivel nem igazán randizna. Csak ez előbb utóbb úgy is kiderül, 2 hete hozzám költözött, szóval még az irataimat is elrejtették nehogy kiderüljön. Meg nem szeretném ha megtudná milyen öreg vagyok.

nov. 18. 20:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
#elrejtettem
nov. 18. 20:59
 2/16 anonim válasza:
26%
Mond el az igazat, 1,5 éves kapcsolat után biztos nem fog veled szakítani a korod miatt.
nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Előbb-utóbb úgy is ki fog derülni.

Szerintem egy kapcsolat többek között őszinteségen alapszik. Nem kis füllentésekre értem, de a tiéd az egy baromi nagy kamuzás... Hogy meglett nőként átvertél egy húsz éves kölyköt, hogy randizzon veled. Baj van a toronyban. Ha ez egy olyan kapcsolat lenne, ahol a kölyök is beleegyezett, hogy egy nála 11 évvel idősebb nővel jöjjön össze, akkor csak kicsit furcsállnám a dolgot, de te nem adtál neki választási lehetőséget, pedig ő világosan kijelentette, hogy már 4 év korkülönbség is sok neki.

Szóval, hogy szerintem mit tegyél? Kérj tőle bocsánatot, majd add rá a kabátot, hadd találjon magának egy becsületes, fiatal lányt.

nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

"Meg nem szeretném ha megtudná milyen öreg vagyok."


Azta de öreg vagy 33 évesen.

A barátoddal nem jártatok sehova 1,5 év alatt , hogy nem esett le neki hogy idősebb vagy? Mármint a baráti kör sok mindet elárul. 33 éves nő rengeteg dologban másképp viselkedik mint egy 25, vagy mennyinek adtad ki magad.

"irataimat is elrejtették nehogy kiderüljön"


Ne hagyd , hogy dugdossák az irataidat azokra bármikor szükséged lehet.:)

Képzelet szülte kérdésnek tartom, de annak jó.

A barátodra meg enyhe kifejezés, hogy tökkelütött ha nem jött rá hogy kamuztál a korodról.

nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Mondd neki, hogy roszabb is lehetne mondjuk ha 50 évesdel jött volna össze
nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Én pasiként azonnal dobnálak.

Nálam a hazugság szakítóok

Egyrészt gusztustalan dolog hazudni, különösen 1,5 évig folyamatosan átb@szni a másikat undorító.


Másrészt 1,5 éven keresztül hazudni, megtéveszteni a másikat,másnak kiadni magadat a szexért, nem tudom hogy nem-e

súrolja ez már a bűncselekmény határát?

nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

6.

Mit jelent az hogy súrolja a bűncselekmény határát?

Most az vagy nem az?

nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Azt jelenti,hogy nem tudom.

Fogalmam sincs,bár erős a gyanúm rá,hogy igen.

Mindenesetre morálisan mindenképpen elítélendő.

nov. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Milyen bűncselekmény lenne?
nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt te melyik szappanoperából szedted? :D
nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!