Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hazudtam a koromról (33 évesen 24-nek mondtam magam)?

Figyelt kérdés
A barátom 22, lassan 1,5 éves a kapcsolatunk, és régebben még mondta is valamikor hogy 25 felettivel nem igazán randizna. Csak ez előbb utóbb úgy is kiderül, 2 hete hozzám költözött, szóval még az irataimat is elrejtették nehogy kiderüljön. Meg nem szeretném ha megtudná milyen öreg vagyok.

nov. 18. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Mondd meg neki mielőbb az igazat. Lehet, hogy elneveti az egészet, de ha, úgy érzi, hogy nem bízhat benned, akkor továbbáll.

Először apró kis füllentésnek készült, és ahogy múlt sz idő, egyre nehezebb volt az igazat megmondani. Még mindig jobb, ha tőled tudja meg, mintha másképp jön rá.

nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
csak bennem merült fel, hogy a kérdező mekkora jó nő lehet már, ha majd 10 évet lazán letagadott?? :D
nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem, bennem is felmerült. Ezért írtam, hogy ha bevallja a korát, lehet, hogy elneveti az egészet a barátja.
nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak most lesz para ugyan is 35 tol kezd elég gyorsan amortizálódni egy nő
febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%

Kérdező!

Én szurkolok nektek! Ha tényleg szeret, meg fog bocsátani!

Mi lett végül? Együtt maradtatok?

ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Azért kíváncsi lennék a reakciókra,hogy ha fordítva lenne,

Ha a pasi hazudna a koráról a nőnek,akkor milyen gyűlölködő cunami lenne itt a kommentekbem

ápr. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!