Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem kellemes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kellemes a páromnak velem lennie?

Figyelt kérdés
Este hozzábújtam, csókolóztunk, aztán elkezdtem őt csókolgatni és lefele haladni a mellkasán majd a hasán, és lényegében a semmiből megkérdezte, hogy “kell valamit vinni holnap anyukádékhoz?”. Most őszintén, a barátnőd éppen készül leszopni és neked eszedbe jut kell-e holnap valamit vinni “anyósékhoz”. Ez már a sokadik este, hogy valami miatt épp kimarad a szex. Még olvas egy kicsit, én feküdjek le nyugodtan. Nézzünk filmet, és után rendesen rosszallóan közli velem, hogy a filmet nézzem, mikor elkalandozik a kezem. Már többször is kérdeztem, hogy mi a baj, un engem vagy mi a gond, de semmi semmi. De mikor a konyhában, nappaliban vagy a fürdőszobában kezdeményezek akkor is van valami mindig. A múltkor elfogyott itthon a gumi, és már 2x felejtett el venni, pedig fel is írtam neki. Aztán én végül vettem, ekkor azt mondta, hogy köszi, nem tudtam milyet szeretnél. Mármint basszus 3 éve együtt vagyunk, ezen a szinten már rég túl vagyunk, nem értem mi van vele. 24N

nov. 19. 02:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"ezen a szinten már rég túl vagyunk, nem értem mi van vele"

Mégse vagytok túl ezen a szinten. Akk őt kérdeznéd..

nov. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nincs libidoja, megunt, can masik no.
nov. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Qva unalmas,ha egy nő állandóan rámászik a párjára.

Egyébként pedig megunt,vagy van valakije.Ennyi.Három év után ne csodálkozz...

nov. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Most le leszek pontozva,de szerintem simán csak rád unt.

És ezen nem szabad megsertődni,a világ legszebb nőire is rá lehet unni egy idő után.


Ez olyan,hogy mindennél jobban imádom a bolognai spagettit,de ha mindennap azt kellene ennem borzasztóan rá unnék.


Beszélni kell a problémáról,kell valami feldobni a parkapcsolatot,esetleg kipróbálni új dolgokat,vagy akár egy 3. személyt is kalandozásból bevonni 1-1 alkalomra.

nov. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Pedig elég érthető. Nem akar szexelni veled. Hogy miért, arra több ok is lehet, de a lényeg az, hogy nem kíván téged.
nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Kémia megszunt. Eleg sok kapcsolat ellaposodik egy pár év után.
nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért valóban nem akar veled lenni. Én otthagynám. Tudom, hogy nem ilyen egyszerű ez, de én megalázva érezném magam egy ilyen helyzetben, tuti lelépnék.
nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
3 év után itt tart egy kapcsolat. Nekem ennek több részéhez nem lenne kedvem.
nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem (hátha férfiak meg tudják válaszolni), hogy az ember (persze ez nőkre is éppúgy igaz lehet) miért nem képes kinyitni a száját és elmondani mi a baja??
nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9 erre én is kíváncsi lennék, mert én kérdeztem.

Egyébként nagyon köszönöm a válaszokat, tehát szerintetek megunt 3 év alatt. Pedig én mindig próbálok valahogy új helyeket, valami izgalmasabb faktort belevinni, de akkor ez nem volt elég. Nekem elég magas a libidóm, de mivel együtt alszunk nem igazán tudom magamnak megoldani, mert a múltkor azt hiszem rosszul esett neki.

nov. 19. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!