Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem kellemes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kellemes a páromnak velem lennie?

Figyelt kérdés
Este hozzábújtam, csókolóztunk, aztán elkezdtem őt csókolgatni és lefele haladni a mellkasán majd a hasán, és lényegében a semmiből megkérdezte, hogy “kell valamit vinni holnap anyukádékhoz?”. Most őszintén, a barátnőd éppen készül leszopni és neked eszedbe jut kell-e holnap valamit vinni “anyósékhoz”. Ez már a sokadik este, hogy valami miatt épp kimarad a szex. Még olvas egy kicsit, én feküdjek le nyugodtan. Nézzünk filmet, és után rendesen rosszallóan közli velem, hogy a filmet nézzem, mikor elkalandozik a kezem. Már többször is kérdeztem, hogy mi a baj, un engem vagy mi a gond, de semmi semmi. De mikor a konyhában, nappaliban vagy a fürdőszobában kezdeményezek akkor is van valami mindig. A múltkor elfogyott itthon a gumi, és már 2x felejtett el venni, pedig fel is írtam neki. Aztán én végül vettem, ekkor azt mondta, hogy köszi, nem tudtam milyet szeretnél. Mármint basszus 3 éve együtt vagyunk, ezen a szinten már rég túl vagyunk, nem értem mi van vele. 24N

nov. 19. 02:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, hogy nem tudjátok megbeszélni, hogy neki már nincs igénye ennyi szexre, nem őszinte veled, amikor elutasít, terel stb. 3 év után annyira egyébként nem szokatlan, hogy lanyhul a szexuális érdeklődés, gond akkor van ha ez nem egyforma mértékű, illetve ha 24 évesen itt tartotok ugye, akkor mi lesz később kérdéskör. Azt nem tudom értelmezni, hogy nem tudod magadnak megoldani, mert együtt alszotok - basszus, fürdőszoba, wc, vagy bárhol a lakásban, amikor nincs otthon, azért azt meg tudom érteni, hogy nem boldog ha mellette fekve csinálod. :D
nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Meleg
nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Nincsen valami más ami aggaszthatja?


Családi gondok, akár a te szüleiddel kapcsolatban? Munkahelyi / tanulmányi? Esetleg anyagi, egészségügyi?


Sok minden lappanghat egy emberben, amitől csökken a libidója. Úgy érzem itt az a legnagyobb gond, hogy egyszerűen nem akar / fél neked megnyílni.


Mennyire volt hétköznapi ezelőtt nektek a szexről beszélni?

nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Szóval unalmas, ha egy nő rámászik a párjára. Érdekes. De a nő minden testnyílásával 0-24 álljon rendelkezésre, különben megérdemli, hogy megcsalják.

És 3 év után miért ne csodálkozna, ha esetleg ráunt? Még 30 év után meg is érteném.

nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért unt rá 3 év után, mert nem volt neki soha az igazi, de azért jó volt valamennyire. Nekem az az elméletem, hogy vannak mindenkinél fokozatok, hogy mennyire jön be neki a másik, és mondjuk ha egy 10es skálán 6os, akkor az ahhoz sok, hogy otthagyja, viszont ahhoz kevés, hogy sok évig kitartson a lelkesedése.
nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

14#

"Szóval unalmas, ha egy nő rámászik a párjára. Érdekes. De a nő minden testnyílásával 0-24 álljon rendelkezésre, különben megérdemli, hogy megcsalják."


Mondd téged ki bántott,hogy így beszélsz a nőkről?


Férfiként mondom,hogy a nő több mint csupán testnyílás.

Szégyelhetnéd magadat,ilyen undorító komment után,tanulj tiszteletet a nők iránt.

nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 14-es egy nő.
nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
#16, te meg tanulj meg szöveget értelmezni és ismerd fel az iróniát. Nőként mondom. Milyen undorító kommentről beszélsz?
nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16 szerintem ronda pasas.
nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!