Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha az új szerelmedr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az új szerelmedről kiderülne hogy HIV fertőzött?

Figyelt kérdés
Kezelt HIV fertőzott.... Álitólag úgy nem fertőz... Jogos hogy eltitkolja?
nov. 19. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos eltitkolni, és ha eltitkolta, akkor ki is vágom egyből. Egyéb esetben konzultálnék orvossal.
nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jogos, de leszarom, nekem csak 1 nő kell legyen aidses vagy leszbikus az se érdekel.
nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elbúcsúznék tőle.
nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy örültem hogy végre vki szeret. Most csalódott vagyok. Azegész
nov. 19. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért elég meleg ilyet eltitkolni...

Kidobnám és elmennék tesztre.

nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd szeret más is, ne aggódj... Csak ne derüljön ki, hogy megfertőzött :(
nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Egy haverom ha kapcsolatot szeretne, megmondja a csajnak,hogy addig egy csók sincs,míg nincs közösen egy STD szűrés.

Ha mindenben negatív, folytatják...Eddig négy nő volt,aki eltűnt ez után.Egy ráállt,minden okés volt, de az meg lakásra hajtott,érdekből.

nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

A kezelt hiv nem fertőzőképes. Sajnos sokan még mindig keveset tudnak erről. Úgy képzeld el, hogy gumi nélkül sem tudnád elkapni, ha tényleg jól van kezelve. Konkrétan születnek egészséges babák hiv pozitív szülőtől. Ma már nem az van, mint a 70es években, hogy a hiv mindenképp aids lesz, aztán írhatod a végrendeleted. Le lehet élni egy normális életet, de nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy rohadtul oda kell figyelni, szedni a gyógyszert, eljárni az orvoshoz.

Titkolni viszont nem oké. Biztos rohadt nehéz ezt felhozni, amikor már ki tudja mennyien emiatt elutasították, de akkor sem lehet ezt titkolni. Nekem ez a sunnyogás talán erősebb szakító ok, mint a hiv. Egy szűrésre mindenképp menj el, hogy akarod-e folytatni, azt te tudod csak eldönetni. A legjobb hely, ha infókat keresel: [link]

nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%

8

Baromság!


Es jogod lett volna tudni. Ha jol tudom, feljenetest is tehetsz a rendorsegen!

nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem jogos hogy eltitkolja
nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!