Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy többet foglalkozik a családdal mint velem?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy a családja. Foglalkozni és szeretni is kell meg minden, de mindenáron mindig a családdal kell lenni reggeltől estig?Én meg mint “vendég” vagyok ott és ennyi. Mást ne is csináljunk?

Beilleszkedtem már meg minden, nincs is ezzel probléma, de ez normális, hogy állandóan velük kell lenni és velem meg nincs foglalkozva? Másnál is van így?

Mindennapos családi összejövetel, gyerekek, unokák, egésznap ülni és beszélgetni.

Kimozdulni meg soha. Szórakozni vagy bármi.

Nem tudom már eldönteni, hogy ez gáz-e vagy velem van a baj….

Önzőségnek hangzik persze…. de régebben a másik páromnál én is fordítottam időt családra persze ez természetes, de páromra is.

Elmentünk kettesben ide oda, kirándulni stb.

Mindig oda figyeltünk egymásra.

Itt meg csak ennyi van, hogy összejön a család reggeltől estig duma (tipikus pletyka meg társai) aztán vége a napnak.

Másnap megint ugyanez és így tovább… és hiába beszélek erről az egészről, hogy jó lenne egy kicsit változtatni ezen, figyeljünk egymásra többet, szórakozzunk, csavarogjunk, de hiába…

Meg a másik kedvencem, a cigi.. havi 80.000 csak a cigire.

Más nem létezik ezeken kívül.



nov. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"… és hiába beszélek erről az egészről, hogy jó lenne egy kicsit változtatni ezen, figyeljünk egymásra többet, szórakozzunk, csavarogjunk, de hiába…"


Nem fog érted megváltozni, csak szexre vagy. Dobd ki inkább.

nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Ki kell lépni belőle.
nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell átmenni hozzájuk
nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt téged nem igazán vesznek nőszámba, ami azért valljuk be nem vetít előre pozitív képeket.
nov. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!