Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen lehet segíteni valahogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen lehet segíteni valahogy?

Figyelt kérdés
Sok lány szerint nem nézek ki rosszul én se tartom magam csúnyának de mégis elég nyuszi vagyok a lányokkal szemben:$ ezért eddig nemvolt még barátnőm hogyan lehetne ez orvosolni mer eléggé tapasztalatlan vagyok ebben a témában?:(17/f
2010. okt. 20. 15:12
 1/2 anonim válasza:
kezdj el ismerkedni..és ne az legyen h mi lesz, ha nemet mond...mert megesik,de majd jön más aki pedig veled akar lenni..na szóval önbizalom...ha mások is mondják h nem nézel ki rosszul akkor mi a gond? a lényeg,hogy beszélgess velük, érdeklődj irántuk és legyél laza... ;) 17/L
2010. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen oldal van amin ezt a témát vitatják. Próbálj beszélgetni, nem kimondottam lányokkal hanem, ismeretlen emberekkel. 17évesen gondolom még iskolába jársz, beszélgess a körülötted lévő emberekkel akiket nem ismersz lánnyal fiuval egyaránt. A lényeg, hogy ne félj megszólítani, és ne félj a nem től.
2010. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!