Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig később találkozik velem a hobbija miatt. Hagyjam ott?

Figyelt kérdés

Egy héten 1-2 napot töltünk együtt, de még ezeken a napokon is később találkozunk azért, mert ő a hobbiját űzi, és hamarabb is hazamegy. Mikor kérdezem miért, az a kifogása, hogy másnap megy dolgozni.

Rosszul esik, amiért még ezt a kevés napot egy héten nem arra használná ki, hogy többet legyünk együtt, hanem a hobbijára. De volt már úgy hogy 2 nap helyett egyet töltöttünk együtt, persze a hobbi miatt.


nov. 20. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én hagynám őt a hobbijának, hadd ölelgesse, szeretgesse azt.
nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Heti 1-2 nap az nekem nagyon kevés lenne. Lehet hogy én is hagynám. Ha ennyire nem tud rád időt szakítani, akkor nem vagy neki túlzottan fontos.
nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mi a hobbija?
nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Gondolkodás nélkül kukáznám. Aki nőt akar, felejtse el örökre az ilyen hobbit!
nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi együtt töltött idő még egy szeretőhöz is kevés, nem még kapcsolathoz.
nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hobbi? Gépfüggőség? Elég gáz ha az ennyivel fontosabb neki mint te. Nekem fontos hogy a masiknak is legyen valami hobbija, de nem így, ezt nem tűrném sokáig. Nekem is van, nem is egy, de inkább azt szorítom háttérbe, mint a párkapcsolatomat
nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Horgászat a hobbija.
nov. 20. 20:22
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Te azok alapján fogod otthagyni hogy itt miket írnak ??
nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt az enyém is szereti. Csak ő vagy egész napra megy, vagy nem megy. Meg nem állandóan, jó ha havi kétszer. Az udvarlasi időszakban talán nem is ment, max ha dolgoztam. Most meg már járok vele én is.


Amit a tiéd csinál az beteges, és rád nézve lekezelő. Meg lehetne azt oldani másképp is.

nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ne hagyd ott. Inkább legyél vele ott
nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!