Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam a párommal az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a párommal az életem?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy azt hiszem hogy az eletemet tonkretettem miota a parommal vagyok.

Volt egy regi komoly kapcsolatom ahol a lany teljesen mas volt mint a mostani, szorgos volt fozott mosott takaritott, hazias volt meg celtudatos. Aztan egy evig nem volt kapcsolatom . En 30 vagyok a jelenlegi parom 22. Raadasul vam egy gyereke. Amikor osszejottunk ez nem zavart, elmeselte hogy mikor meghalt az apukaja sajnos rossz donteseket hozott. Az elején nem is zavart ugy voltam vele hogy majd lesz valahogy. Igen ám csak kozbe terhes lett tolem amin nagyon meglepodtem mert elozo kapcsolatomban nem jott ez ossze. Termeszetesen megtartjuk. Egy eve vagyunk egyutt eleg korainak erzem ezt is de mar nem.tudok valtoztatni. Ami igazán zavar hogy teljesen egyedul erzem magam mindenre, o egyebkent egy zarkozott ember, eleg gyerekes sokszor nem fogja fel azt sem amit mondok neki, mintha nem jutna el az agyáig. Nem.rossz lélek , meg nagyon szép lány, de egy kis onallóságra sem képes. Nem szeretem mar egyaltalan az exem de ott legalabb egzisztencia volt meg celtudatos volt, voltaj elkepzelesei, sajnos neki semmi. Mindent nekem kell megoldanom. Es hogy miert gondolom azt hogy elrontottam az eletem? Mert annyi lehetosegem lett volna, halistennek jokepu, sportos fizikumu, egzisztenciaval rendelkezo, jo csaladihatteru ember vagyok, sajat lakas , kocsi, anyagi hatter van. Minden cimboramnak a kornyezetembe ertelmes, felnott gondolkodasu, gyerekmentes baratnoje van, en meg ugy erzem hogy most ezzel a lepesemmel megpecseteltem a sorsom. Szeretem a parom meg ha nincs velem hianyzik is de egyszeruen erzem azt hogy nagyon nehez jovo ele nezek vele. Kicsit olyan mintha alkalmatlan lenne az eletre egyszeruen.. es ez nagyon zavar. Mit tegyek, hogy oldjam meg ezt? Raadasul a szuleim is utaljak mert azokkal se mer talalkozni.. mindentol fél.



#probléma #párkapcsolat #tanácstalanság #Rossz pár #Elrontottam az eletem
nov. 21. 09:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh hat ez elég nehéz helyzet. Vele beszéltél ezekről? Vagy nem lehet vele komolyan?
nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Most már kár ezen kattogni! Ez van, ezt kell szeretni!
nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem én, ez a gyerek besikerülése előtt nem tűnt fel neked? Egy dolog, hogy szép, meg cuki, meg jó lélek, csak ezen kívül løfaszra se való az életben?
nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát te se a legélesebb kés vagy a fiókban, jól meglesztek együtt.
nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors válaszokat! De igen feltűnt csak jol esett az hogy nagyon őszinte és végre azt éreztem hogy valaki tenyleg olyan tiszta lelku ember amire en gondoltam. Csak kozben ez a gyerek dolog becsuszott, aminek egyebkent orulok mert mikor máskor, csak felek hogy egyedul nagy teher lesz ez nekem ugy hogy o kozben egy ilyen szemelyiseg.

Miben bizzak vagy hogy fogjam fel ezt ugy, hogy nem lett a nyugodt, gondmentes eletembol egy csőd ?

nov. 21. 10:23
 6/32 A kérdező kommentje:
Illetve azzal kiegeszitenem, hogy mindig par valasztasnal racionalisan dontottem es mindig nagy csalodas lett a vege. Most probaltam ugy donteni higy nem agyaltam rajta, ez lett a vege.
nov. 21. 10:27
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek, semmiben se bízz. Tarthatsz el 4 embert egy fizetésből. 22 évesen ahhoz már "öreg" hogy most kezdjen felnőni. Az ilyen lányok arra valók hogy szüljön még 2-3 gyereket és nevelgesse őket otthon. Csak úgy szabadulnál meg tőle ha kiteszed a 2 gyerekkel együtt. Gondolom nem tudna hova menni.
nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
22 éves most már két gyerkőccel. Van akit irányítani kell sajnos. Ha nem bírod, nem szeretetből teszed úgymond a tanítást neki akkor nem tudom mit akarsz komolyan főleg ha ő nem okul egyáltalán.
nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy érzek, mint te, csak én nő vagyok, de olyan mintha a párom a fiam lenne.... És emiatt már férfiként se tudok rá nézni, viszont ő olyan személyiség, aki ráadásul összeomlana ha otthagynám, vagy ki tudja mit tenne, így nem merem ezt meglépni se.. csapdában érzem magam.. annyi, hogy nekünk gyerek nincs. A megoldást még én sem tudom sajnos, lehet hogy nincs is..
nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként annyi az egész, hogy soha nem terveztél ezzel a lánnyal komolyan. Mivel teherbeesés történt és 30 éves vagy úgy érzed el van vágva a nyakad. Pedig nincs. A lánynak van 22 évesen 2 gyermekkel. Mert te elfogod hagyni. Arra fogod, hogy éretlen, meg mittomén milyen holott eddig nem zavart "lesz valahogy" alapon. LOL, te se vagy érett egyáltalán, felcsináltad aztán most szorult a hurok.

"Az elején nem is zavart ugy voltam vele hogy majd lesz valahogy. Igen ám csak kozbe terhes lett tolem amin nagyon meglepodtem mert elozo kapcsolatomban nem jott ez ossze."

30 évesen hogyan lehet így gondolkodni?


Mibe fogadunk,hogy sokkal érettebb mint te vagy csak te hiszed, hogy különb vagy?


Szegény gyerek.

Remélem ha el is hagyod a gyerek számíthat rád anyagilag minimum. Nem tehet róla, hogy nem szereted az anyját!

nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!