Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántódott meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántódott meg a barátnőm egy random ajándékon? Lehet, hogy más baja van...?

Figyelt kérdés

Kapott tőlem egy csinos fehérnemű szettet. Nem alkalomra, csak úgy. Ez ma délután történt. Azt hittem örülni fog neki, gyakran hord ilyeneket. Hát nem ez történt. Tök fura velem azóta. Nem akart együtt zuhanyozni, az ágy másik szélére húzódott, a fal felé fordulva alszik, pedig amúgy nagyon bújós.

Ha kérdezem, hogy mi a baja, azt mondja, hogy "semmi".


nov. 22. 00:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
18%

Nők...sosem lehet tudni náluk, és sok esetben jobb nem is tudni.


Haverom vett a nejének egy antik Omega órát. A csaj meg kiverte a balhét, hogy ő ugyan órát akart, de neki MK kell.

Ha nem vágod az órákat, az Omega - MK olyan egymáshoz, mint a Trabant a Mercedes-hez.

nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
A fehérneműt magadnak veszed.
nov. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%
1, melyik a Trabant, melyik a Merci?
nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%

El sem hiszem, hogy felhasználhatok egy régi sztorit. De ez egy tökéletes válasz ide, szóval elmesélem:


A barátnőm pasija is vett egy fehérnemű szettet a barátnőmnek. A lány sirva hívott fel, hogy szerinte a csávó megcsalja. Az egészben az volt a lényeg, hogy amikor vele vásárolt kínosan érezte magát a fehérnemű boltban és aztán vett neki egyet. Ebből azt következtette ki, hogy biztos lány választotta,tehát mással tölti az idejét és megcsalja.


FBI level 100.

Hahaha

nov. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

A fehérnemu meg vibrátor meg ilyenek soha nem a nőnek ajándek hanem a pasinak magának hogy a nője legyen neki udvari bolondja.

Hogy majd abban illegjen billegjen neked.

Semmi szeretet sincs benne csak d.gásra utalás csak.


Ez olyan mimt kb amit nekem meséltek hogy egy illeto karacsonykor azt hitte vmi tetrist kap vagy mini videojatekot, mert érezte hogy kisdoboz es amikor kinyitotta körző az iskolába..

nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt olyan baratom hogy képes volt felhivni olyanokkal is mikor meloztam hogy ő intimshopban van mi a véleményem errol arrol meg allandoan ekörül forgott az agya hogy vesz otthonra nekem k-va tűsarkúkat is.


Olyan soha nem volt hogy amig dolgozom virágot venne vagy egy csokit vagy aminek örülnék is hogy szeret.


A mostani barátom meg teljesen más. Ő speciel kaját hoz a melohelyemre is, az en kívánságaimat nézi hogy nekem mi esne jól, mostanában kocsikat nézunk nekem is, és ő ékszerüzletbe visz pl hogy válasszak szulinapomra.

Soha egyszer nem kezel p.naként mint az exem.

nov. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%

*Ja és mióta szakítottam vele csak azóta küldözget nekem díszeket virágot sminkeket kabátot meg ilyenek. Addig soha.

Egyből megtanult értékelni engem azzal, hogy ki van dobva.

Ha kibékülnék megint kezdené hogy a csócsömnek vásárol nem nekem.

nov. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is az lehet, hogy szextárgynak érzi magát ettől. Vagy valami hasonló.


Többen is írták, hogy ez inkább neked ajándék, nem neki, ezzel nem tudom, hogy mennyire értek egyet. Attól függ, hogy mi motivált, amikor megvetted.


Én speciel egy stabil, jól működő kapcsolatban lehet, hogy örülnék neki, főleg, ha egyébként is hordok olyasmit. De egyébként milyen ajándékot szoktál neki venni? Milyen gyakran kap valamit? Ha ez az első spontán ajándék, lehet egy csokor virág jobb lett volna

nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Ez az első alkalom, hogy ilyesmit vettem neki. Különleges alkalomra eszembe se jutott volna.

Egyébként is meg szoktam ajándékozni spontán, szerintem ez kéthetente egyszer biztos előfordul. Általában virágot választok, vagy valami édességet. De van, hogy csak felkelek hamarabb, és csinálok neki reggelit, meg ilyenek.

nov. 22. 07:08
 10/43 anonim ***** válasza:
88%

Ez lehet neki célzás volt hogy le kell téged ápolnia.

Egy nö nem így működik.

nov. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!