Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám eltitkolni a párom elől, hogy rossz a kedvem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi több mint egy évben vagyok rosszul, az elején mindennap sírtam, azért most már jobb, de vannak nehezebb napjaim. Részben a személyiségem miatt részben olyan körülmények miatt amin nem tudok változtatni, max a hozzáállásomon, de azon nagyon nehéz. Jártam fél évig pszichológushoz de nem segített csak rosszabb lett. Nemrég kértem időpontot pszichiáterhez mert szerintem depressziós is vagyok. A párommal sokat veszekedtem, már szinte soha, de azt látja rajtam mindennap, hogy rosszul vagyok. Néhány hete majdnem szakított is velem emiatt. Sokat tett értem már nem tud többet. Szóval mostanában csak akkor mutatom ki hogy szomorú vagyok, ha úgymond okom is van rá, azonkívül rejtegetem amennyire tudom de nem mindig sikerül. Sajnos nem vagyok jó az érzelmeim leplezésében. Ebben kérek tanácsot. Mondta a párom, hogy biztos nem lenne együtt olyannal, akinek szuicid hajlamai vannak. Úgyhogy arról sem tud, hogy vannak öngyilkos gondolataim.
nov. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A "párod"? Miért akarod leplezni előtte az érzéseidet? Teljesen egyedül vagy mellette, nem a párod, ha nem vagy vele őszinte, és nem osztasz meg vele dolgokat, érzéseket.
nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai segítség hasznos, de el kell hagynod a párod, mert ha vele maradsz nem fog segíteni a szakember.
nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elmondanám a páromnak, hogy pszichés gondjaim vannak és támogatást kérnék tőle, illetve megsürgetném azt a pszichiáter dolgot, mert ez így nem élet.
nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Miféle párkapcsolat ez ahol folyamatos álarc kell?
nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Követem! Valaki adjon tanacsot. Nekem is borzasztóak a körülményeink. Nem tudom, fogunk költözni. Velünk él a büdös k*rva anyja, és amit el tudtok kepzelni aljas dolgok, azokat megcsinálta! Párom is tisztában vele, egyet is ert, és azt várná, hogy ne idrgeskedjek, ne morogjak miatta, mert "nem tudok ellene ugyse tenni" de képtelen vagyok rá. Nem tudom felvenni az álarcot. Mindig kérdezi mi a baj, ha persze elmondom, hogy a csótány k*rva anyád, akkor persze teljesen kiakad. Elhagyni képtelen vagyok. :(
nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mentális problémákat tényleg nem tudják kezelni a legtöbben egy párkapcsolatban. Mindenki derűs, kiegyensúlyozott párt akar magának akkor is, ha ő maga sem az. :(
nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
#5: Ha nem hagyod el akkor szenvedj tovább.
nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7

Köszönöm, hatalmas segitség ez a komment!

nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!