Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a pasitok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a pasitok egy számotokra ismeretlen nőhöz utazna 300 km-re Katalin-napot köszönteni ahelyett, hogy veletek találkozna?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt. Ő hivatásos katona (állítólag), nagyon sokat dolgozik, ezért hetente csak egyszer tudunk egy egész napot együtt tölteni. Minden nap 4x beszélünk telefonon, ezt szoros, szeretetteljes kapcsolatnak érzem.


Ő sokat titkolózik egyébként, állítása szerint azért, hogy ne sérüljön.


Most közölte, hogy szombaton nem találkozunk, mert ő Nyíregyházára utazik Katalin-napot köszönteni. Kérdeztem: kihez? Válasz: egy ismerőséhez. De nem mondja el magától, hogy ki az és nem szereti ha kérdezősködöm.


Ti mit tennétek? Szerintetek egy féltékeny, hisztis, ostoba nő vagyok, ha ez nem tetszik nekem? Ha nem egy régi barátnője, miért titkolózik? Miért nem visz el engem is?


Állítása szerint minden felesége / barátnője elhagyta őt eddig. Majd közölte, hogy a munkája (katonaság) és a hobbija (hegymászás) miatt évente 4-5 hónapot távol töltött a családjától.


Én kiakadtam, hogy szerintem ez rengeteg idő és én nem akarok olyan kapcsolatot, ahol ennyi időre egyedül hagynak. Mire ő azt mondta, hogy kisajátító vagyok.

Tényleg az vagyok?



nov. 22. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
96%
🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩🚩
nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát a leírásod alapján ez minden, csak nem kapcsolat. Elvárja, hogy tartsd tiszteletben a titkait, nem hajlandó megnyílni neked, állítása szerint azért, mert nem akar sérülni. Milyen sérülésre gondol? Egy kapcsolat pont, hogy nem a titkokról szól és arról, hogy az egyik félnek mindenben alkalmazkodnia kell a másik által felállított szabályokhoz.

Nekem biztosan nem kéne egy ilyen ember és hosszútávú kapcsolatra felesleges is számolnod egy ilyennel. Persze csak akkor, ha többet vársz egy kapcsolattól, márpedig a leírásod alapján igen; teljesen jogosan.

nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a pasim, és nem ez a Katalin nap miatt
nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez így off!

N

nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kolléganőm volt vőlegényével jöttél össze? A csaj évekig elhitte, hogy most hétvégén nem tudnak találkozni, mert Németországból hoznak kocsit a havernak, most azért nem, mert a haver legénybúcsúja lesz a Tátrában, aztán építkezésben kellett a másik havernak segíteni... Végül gyűrűs menyasszonyként jött rá véletlenül, hogy feleséget csalnak vele.
nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
7%
Továbbra is vele maradni, és ha mégis szakít vele, a következő pasija is ilyen észkombájn lesz... azért, hogy lehessen sírni, és normális pasinak soha esélyt nem adni!
nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Miben nem akar sérülni? Agyban biztosan nem fog.

Volt egy férfi ismerősöm, kettős életet élt. Ahol dolgozott ott is volt egy nője, de mindig eljárt heti szinten egy két napra mashova. Ő is titkolozott mire a nője ki leste hová járkál el. Kiderült hogy ahová ment heti 1-2 napot az volt az igazi családja, és hazudott mind a két nőnek folyamatason. Az igazi családban volt 2 gyerek, a másikban is egy. Úgyhogy én ezt nem vállalnám fel, még ha erős kiegyensúlyozott kapcsolatnak is érzed. Deritsd ki hová megy, kihez, miért? Ott vagy neki te, ne utazgasson el nélküled. Vagy mész te is vele!

nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmi titkolni valója nem lenne és tényleg csak egy ismerőst akarna felköszönteni, akkor 5 hónap után már simán felajánlotta volna, hogy menj vele. Ehelyett előre közölte, hogy emiatt nem fogtok tudni találkozni egész hétvégén. Miért? Ott alszik az ismerősnél?


Nekem ebben az esetben még az is eszembe jutott, hogy játszmázik. Értem ezt úgy, hogy direkt mond neked ilyeneket és direkt manipulál, ezzel is folyamatosan fenntartja az érdeklődésed iránta, mégis élheti a saját életét úgy, ahogyan ő akarja. A manipulátorok nagyon gyakori szokása ez, mert amíg azon aggódsz, hogy ő mit csinál, addig is vele foglalkozol és nem lesz időd másik pasi után nézni.

nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora lapát mint ide az a 300 km! Névnapozni? Mégha a hugához vagy az anyjához menne, de igy hogy mi közöd hozzá?! De akkor is 5 honap után téged is vihetne.

Arrol nem is beszélve hogy a mai világban ki tartja a névnapot ennyire komolyan?

Ezt felejtsd el,itt valami nagyon nem oké

nov. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy csajozni megy? :(
nov. 22. 14:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!