Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveg már az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveg már az, hogy neki kell, hogy beszélgessen minden nap egy lánnyal, aki nem én vagyok?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy lány barátja, akibe szerelmes volt. Majd amikor velem összejött, kevesebbet kezdett beszélni vele. Később azt mondta, már nem beszél vele, de nem én kértem erre. Aztán kiderült, hogy de, még mindig sokat beszél vele, csak úgy érezte, jobb eltitkolni, mert ugye szerelmes volt belé, és nem akarta, hogy azt higgyem, hogy még mindig az. De szerintem ha már titkolni kell, akkor van valami itt... Megmondtam neki, hogy akkor vagy szakítsunk és menjen hozzá, vagy ha velem akar maradni, akkor ne beszéljen vele. Ezt azért is mondtam, mert az ő engedélyével beleolvastam az üzenetekbe, és a lány amikor rólam volt szó akkor féltékenykedett. Lehet rájött, hogy mégis akar valamit a barátomtól. Azt mondta, velem akar lenni, nem beszél vele, viszont akkor kerítsek neki egy másik lány barátot, mert neki a napi rutinjának a része, hogy beszélget egy nőneművel, aki nem én vagyok. Mondta hogy elkezdene az én legjobb barátnőmmel beszélni napi szinten, végül elővett egy másik lányt, akivel még jóban van.


De ez milyen szöveg már? Mi szüksége van más nőkre? Én nem az alapján beszélgetek emberekkel, hogy milyen nemű...


nov. 23. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szakíts vele, mert hazudott, mert a másik lányt bolondítsa.
nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mit keresel ebben a tortenetben? Nem vagy eleg neki, a regi szerelmet hajkurassza, ha azt nem engeded (wtf?), akkor megbkeress neki mast? Ez instant szakitook, megmagyarazni sem kell. Ha valaki nem erti, hogy a parkapcsolat mirol szol, es mirol nem szol, az majd megtanulja a sokadik szakitas utan.
nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. Nem akarok a csajozás útjába állni. Egy kapcsolat kölcsönös tiszteleten alapszik, és az, hogy más csajokkal beszélget mellettem egyértelműen nem annak a jele, hogy tisztel engem. Tehát kuka.
nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kene a francnak egy ilyen pasi, hogy meg en agyaljak rajta, hogy mikor fog a masik csaj karjaba rohanni :) neked is egyszerubb es nyugisabb lenne az eleted, ha olyannal lennel egyutt, akinek te eleg vagy :)
nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is a szakítás volt az első gondolatom. Csak elkezdett sírni meg győzködni. Meg is mutatta a beszélgetéseket, hogy lássam hogy nem találkoztak. Akkor mondtam neki, hogy válasszon. Mondjuk a bizalmam ettől nem épült újjá... Csak arra is gondoltam, hogyha most szakítok vele, akkor összejön a csajjal, annak meg nem örülnék.
nov. 23. 10:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De így meg esélyes, hogy előbb utóbb megcsal vele. Lehet hogy nem ma, vagy a jövőhéten, de elég valószínű hogy ha alkalma adódik, megtenné. Nekem nem kéne ilyen pasi.
nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"viszont akkor kerítsek neki egy másik lány barátot, mert neki a napi rutinjának a része, hogy beszélget egy nőneművel, aki nem én vagyok"


Esetleg szexpartnert ne keressél neki?

Pofám leszakad, micsoda emberek vannak! És az ilyenek találnak nőt maguknak!

nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Milyen jövő vár egy ilyen személyiségű pasival?
nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A siras nem rolad szol, hanem magarol, o veszt el teged, serul a birtokjoga, ezt siratta.
nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!