Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket is zavarna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm azt mondta, hogy zavarja, hogy a barátnője mással is volt már együtt előtte, és hogy nem ő volt az eső férfi, akivel lefeküdt.( Nem rbanc volt, rajta kívül csak egy férfival feküdt le élete során)

Ez ilyen birtoklási dolog ? Minden férfit zavarna ez?



nov. 23. 16:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Mert a hapsi nem normális.

Örülünk, hogy a nő nem rbanc, mert ez a 2. férfi az életében.

Mikortól rbanc valaki, szexuális kapcsolat és életkor viszonylatában? Csak hogy tudjuk.

nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvánvalóan a legtöbb férfi nem elmebeteg.

Gondolom ez valami tudatalatti önbizalomhiány miatt van, és valójában attól fél hogy a korábbi párja jobb volt nála

nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Mint az exem :D Egymással feküdtünk le először, ami az én szempontomból normális, mert 16 voltam, ő meg késői szűz (20) és még egy randija vagy csókja se volt soha. Viszont nekem volt csókom előtte és rendesen leri.bancozott emiatt, azt mondta, ha ezt tudja rólam, nem jön össze velem, mert csak ribik csinálnak ilyet. Meg hogy szerinte kva gáz hogy a mai 20 éves lányok már meg vannak b.aszva :D Engem is lenézett amiért szexeltem vele csak legalább abban neki is volt valami haszna. Bár csak az első alkalom + szopás miatt, mert amúgy sose akart rendesen megdugni.


Nyugi a normális férfiaknak még előny is, ha mással is volt a párja. Sőt szerintem 20 év fölött az hátrány ha első neki :D

nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%

A húszas éveim elején,szüzen zavart, ma már nem annyira. Ha nem egy ordas k*rva a lány akkor nem gáz.

Hozzáteszem én lányt is ismertem, aki így gondolkozott. Szóval ez nem egészen nem specifikus.

33/F

nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Én szűz voltam a párom meg előttem 3 nővel járt és mindegyikükkel lefeküdt és egyszer se nyafiztam, hogy nem volt szűz. Nem normális a pasas.
nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem zavarna, ha csak 1 vagy pár pasival volt. De ha sokkal (pl 10 felett, tök mindegy hány évesen) az igen.
nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Az igazi férfiak a tapasztalt nőket szeretik.
nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó, ez nagy kamu. Vagy agymosás áldozata lettél. A nő értéke a tisztasága. Nem véletlenül tartották mindig fontosnak a szűzességet, szűziességet. A tényleg igazi férfi a nőt vezeti, tanítja, magának akarja.
nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#8

Le tudnád vezetni pontosan, hogy a szex miféle tisztátalanságot okoz, miért lesz kevésbé értékes az a nő aki lefekszik valakivel?

Mert ha nem, akkor sajnos te(és évezredeken át sokmilliárd ember) lett agymosva.

nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%

Sosem írtam azt, máris ferdíted, vagy nem olvastad el rendesen. A gyakori partnerváltás öli meg a lelket. A nők emocionális lények. Legtöbbjük csak testileg képtelen kapcsolódni. Ha mindenkihez érzelmeket is társít és ezt megcsinálja mondjuk 50 férfival élete során, az mit kommunikál? Képtelen kötődni, vagy mindenkibe szerelmes egy kicsit. Egyik sem egészséges.

Az erkölcsösség érték marad, hiába akarja kiölni belőlünk (belőled talán már ki is ölte) a média.

nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!