Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket is zavarna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket is zavarna ez?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm azt mondta, hogy zavarja, hogy a barátnője mással is volt már együtt előtte, és hogy nem ő volt az eső férfi, akivel lefeküdt.( Nem rbanc volt, rajta kívül csak egy férfival feküdt le élete során)

Ez ilyen birtoklási dolog ? Minden férfit zavarna ez?



nov. 23. 16:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Persze hogy zavarna, de ez személyes preferencia.
nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

#10

???

"A nő értéke a tisztasága"

Ezt írtad, erre reagáltam. Tanulj meg szöveget értelmezni, és akkor majd visszatérünk erre a vitára

nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
Engem inkább az zavarna, ha a párom szűz lett volna, amikor megismertem. Az motoszkálna a fejembem, hogy előbb-utóbb győz a kíváncsiság, és ki akarja próbálni más férfivel. Az sokkal jobb érzés, hogy úgy választott engem, hogy van összehasonlítási alapja, és velem akar lenni, velem boldog igazán.
nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb pasi nem ennyire buta.
nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Senior Séf ***** válasza:
92%
Én is, a feleségem is viharos előélettel "büszkélkedhettünk", amikor találkoztunk. Ez így volt jó. Így történhetett meg, hogy 24 évvel ezelőtt egy szerdai nap ebédszünetében találkoztunk, és szombaton összecuccoltunk. Mindkettőnknek megvolt a viszonyítási alapja, tudtuk, milyen kincsre leltünk.
nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
43%

#13 mert csak szűz pasik szoktak szakítani/mást választani/megcsalni?


Ez teljesen megalapozatlan eszmefuttatás.

nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak a kreténeket zavarja.
nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Engem csak szüzen zavart hogy az első barátnőm sok emberrel szexelt én meg csak vele. Végül karóba húztam énis egy pár nőt azóta szóval már nem zavar ki mit csinàl. Őszinte voltam kérem a lepontozàst
nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmmel mi voltunk egymásnak az elsők. Előtte csak jártunk, de szex nem volt.

Szerintem akkor zavart volna, ha lett volna más, akivel előttem lefeküdt. De nem azért, mert én szűz voltam, hanem a szex összekötő ereje miatt.


Így túl a negyven után már az zavarna, ha a páromnak nem lett volna egynél több kapcsolata előttem. Nem volt sok, mert válogatós, ahogy én is. A szex minősége jelzi, hogy magasan a rangsor tetején vagyok nála.

nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!