Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a párotok nem főzne?

Figyelt kérdés
Magára sem szokott, nem alakult ki ez benne, inkább eszik valamit a munkahelyén. Én viszont igényelném, ha néha vacsorával várna haza.
2023. szept. 22. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ha soha nem főzne, azt akkor tudnám csak elfogadni, ha intézné, fizetné a rendelést helyette. De én magam is szoktam főzni...
2023. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha én szeretek főzni, ő nem, akkor beszéljük meg, hogy arányosan más házimunkát vállal magára

2023. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél dolgozik, akkor egyáltalán nincs olyan, hogy egyiknek a “dolga” lenne főzni. Meg kell állapodni, hogy ki főz, vagy milyen felosztásban, a hét x napjain az egyik oldja meg, főz vagy rendel, a másik meg a többi nap ugyanilyen lehetőségekkel. Ha mindketten dolgoznak, akkor ez menjen felesbe, hacsak nem az van, hogy az egyik szeret főzni, és szívesen bevállalja és be is tudja vállalni stabilan. Akkor a másik meg másik feladatot vállal be a közös háztartásban.
2023. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem érdekel

Szexuális kompatibilitás pl sokkal fontosabb nekem

2023. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok főzni, szóval engem nem zavarna. Csak sajnos nincs párom:(
2023. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Fözz magadnak ha igényled a fött ételt ez ilyen egyszerü.
2023. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kitana. ***** válasza:
91%
Tartsd el, akkor igényelheted, hogy vacsorával várjon.
2023. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, többnyire nem eszek főtt kaját.
2023. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk párom jobban főz, mint én, de tapasztalatom szerint a férfiak sokszor jobb szakácsok, mint a nők. Én is igyekszem főzni, ha van ötletem, időm, de mindketten ugyanúgy dolgozunk, elfoglaltak vagyunk, nem prioritás a főzés. Illetve kompenzálva, hogy többet főz, én mosogatok utána. Sose zavarta, ráadásul vacsorára nem is szeretek főtt kaját enni, ezt a vacsorával várni dolgot nem is értem. Bár nem is gyárban meg földeken dolgozik egyikünk se szerencsére :)
2023. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

"Én viszont igényelném, ha néha vacsorával várna haza."


Miért? Mi pluszt adna a kapcsolatodhoz?

2023. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!