Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt már olyan hogy párkapcsolatban egy nő vert vagy megütött titeket? Akár egy vita során?

Figyelt kérdés
Én most léptem ki egy ilyenből.
nov. 27. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Próbált...felkentem a falra,annyira tapló volt.12 éve volt.
nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sajnos volt, mondjuk vissza is adtam neki, de sosem én kezdtem. Minden szaron felkapta a vizet, direkt kereste mibe köthet bele, volt hogy szétverte a konyhát, szobát stb. Kétszer meg is szúrt késsel, volt hogy a rendőrök fegyvert fogtak rá, olyan állat módon viselkedett.. 6 évet húztam le vele, szerencsére meg tudtam vele szakítani a kapcsolatot, ennek már 4 éve, azóta nem volt senkim, de ennél ami volt vele még a semmi is jobb.

31f

nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

1 vagyok

persze a Gyk-t ismerve itt aztán repkednek a lepontozások...

Aki lepontozott,árulja már el,mi miatt?

Egy igaz történet volt,csak nem részleteztem.

nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Itt tetszik/nem tetszik alapon bármit és bárkit lepontoznak, főleg a hosszabban kifejtett, értelmes, de nem feltétlenül népszerű véleménnyel bíró válaszokat. (Sőt, ezeket még törlik is a modok, önkényes alapon, szóval nem is érdemes megfogalmazni a gondoltaid...)

Ez ilyen, ne törődj vele.

nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Én vagyok a nő, én ütöttem meg az exemet, de engedéllyel és jó okkal. Kiderült, hogy megcsalt, hazudott sok dologban. Belátta, hogy hibázott és megértette, hogy mérges vagyok rá. Mondtam neki, hogy most úgy megütnélek, azt mondta, nyugodtan. Úgyhogy izomból megpofoztam :D Nekem is fájt :D Jól tettem amúgy nem bántam meg, csak azt, hogy nem ott helyben szakítottam vele.
nov. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Engedéllyel az más. 😊

De az azonnali szakítás jobban fájt volna neki.

nov. 28. 09:18
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Volt. Kirōhōgtem a hõbōrgõ kislányt. Vicces volt a helyzet. Jóval nagyobb is és erősebb is vagyok, meg sem éreztem hogy püfōl. Aztán meguntam és eldobtam. Megértette a helyzet abszurd voltát és jót nevettünk az egészen végül.
dec. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

7.

Ezzel próbáld meg;

[link]

dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Az első komoly barátnőm agresszív volt, ehhez képest elég sokáig voltam vele. Rendszerint az volt a szokása, hogy egy kézzel az állam/arcom szorította, volt, hogy körömmel bele is mart picit. Az utolsó akciója az volt, hogy hozzám vágott egy kotyogós kávéfőzőt, ami elől szerencsésen kitértem, és a falicsempét törte össze, ekkor szakíottunk. Néhány héttel/hónappal később elköltözött abból az albérletből és nem kapta vissza a kauciót, majd volt pofája pénzt kérni tőlem, merthát miattam tört össze a csempe amiért elhajoltam.
dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Verte a gyikot mindig.. hat nem kellett sokaig.
dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!