Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes ha viták során a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ha viták során a párom, csak azt mondogatja, hogy : hát de te is/te se? Nem hoz fel ész érveket, ha mondok valamit mindenre ez a válasza.

Figyelt kérdés

Pl:

-ha mondom, hogy rosszul esett, hogy 3 napig nem keres, válasza: de te se.

-miért nem talál ki most ő valami programot/randit amit tudnánk csinálni? válasza mert te se

-vagy miért írt flegmán nekem, válasza: mert te is.

-miért csak a nap végén válaszol az üzeneteimre, mikor mindig online van?válasza mert te is


Mindent lerendez ennyivel. Kicsit gyerekes ez nekem, mint az oviban veszekedő gyerekek. 27 éves/F



2020. máj. 25. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb védelem a támadás
2020. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudja, hogy amiről tárgyalnál vele, az más lapra tartozik, mint az ő hülyeségei. Szerintem szegény értelmileg igen precízen ki van számolva és azt hiszi, ha ő nem konfrontálódik, akkor cserébe te se fogsz. Önts tiszta vizet a pohárba nála, hogy vagy előtte vagy utána jöjjön elő ezekkel és megtárgyaljátok, de ha ez az ultimét érve és validációja mindig, ha egy kérést intézel hozzá, akkor menjen az anyjához, ott operáljon ezzel.
2020. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem mer részletesen belemenni dolgokba, konfliktusokba, így nem szerencsés a dolog.
2020. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele erről, hogy azért bármilyen dologért( legtöbbször nem is vitaként, hanem simán beszélgetés során), amit mondok neki ne támadjon rögtön vissza. Persze az volt rá a válasza, hogy de én is ugyanezt csinálom.

Ilyenkor inkább ráhagyom a dolgot.

Lehet ezzel se teszek jót, mert csak jobban felerősítem benne, hogy ez a probléma megoldó képesség beválik. Nem tudom

2020. máj. 25. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján olyan dolgokat vársz el tőle, amit te sem teszel meg, te sem felelsz meg bizonyos feltételeknek. Jól értem?
2020. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint ha a tükörbe nem néznék mert a tükörképem nem néz rám. 26N
2020. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ramos ökle ***** válasza:
100%

És tényleg így van? Mármint te is / te sem?

Ha igen, akkor hagyni kell az egészet.

Ha rád nem igaz, akkor tudod szembesíteni a tényekkel. Ha nem érti meg, akkor jobb nem lesz. Eldöntheted, h ez így megfelel, vagy nem.

2020. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs igaza, akkor gyerekes, ha pedig igaza van akkor talán el kéne gondolkozni azon, hogy miért is vagytok együtt, ha egyikőtök se tesz semmit a kapcsolatért.
2020. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a te is/te se szerintem alaptalan.

90%ban én szoktam programokat szervezni, mondani hogy mit csináljunk, szinház-állatkert-vacsi-túrázás, mert neki jó ha csak fekszünk és filmezünk, nem erőlteti meg magát, hogy programokat találjonki.

Rendszeresen én szoktam őt keresni mindig először, nap végén, hogy mizu-mit csinált-hogy van, néha már én is megunom hogy csak én érdeklődöm először, azért nem szoktam írni és erre kapom azt, hogy de te se keresel.

És 1 órán belül mindig visszaírok neki minden üzenetére, ő ezt is sokallja, pedig ő csak nap végén szokott.( pedig mindig az online rádiót hallgatja a telefonjáról, fél perce lehetne) ,én előadáson és gyakorlaton vagyok, szünetben mindig visszaírok.

2020. máj. 25. 15:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyàtalàn nem biztos. Mert ha igaza van, és milliószor a szàdba ràgta màr és nem vàltozott semmi akkor valószínűleg màr unja, ezért egyszerűbb így letudni.
2020. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!