Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gépemen találtam egy msn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gépemen találtam egy msn naplófájlt barátnőmmel kapcsolatban.. Ilyen helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy a gépemen találtam egy msn naplófájlt amin a barátnőm beszélget egy barátnőjével.. még a kapcsolatunk elején (most 4 hónapja vagyunk eggyütt) és ott irta a másik barátnőjének hogy van egy régi ismeröse akiér már fél éve tök oda van.. és irja hogy őt akarja. (vagy engem) igy zárójelben. a csaj kérdezte hány éves. erre irta hogy 24.



tegnap este szimplán rá kérdeztem hogy mi is volt.. mindent le tagadott.. kérdeztem hány éves.. azt mondta 27. mondom akkor te nem mondassz igazat vagy az iwiw adatlapja? erre el kezdett mentegetözni stb.


a kérdés az, hogy elmondjam hogy elolvastam a naplót vagy se? mer igy egyenlő a lebukással :S tudom nemszép dolog másnaplóját elolvasni de kiváncsi voltam mi az a gépemen


2009. jan. 3. 11:55
 1/5 hnle ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ha a kapcsolat jól működik és semmi veszélye nincs már annak vagy más bizonyítéka, hogy dobna téged a másik pasiért én inkább elfelejteném az egészet,mert ez az egész rosszul is elsülhet...
2009. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazad van. csak az bánt, hogy hazudott
2009. jan. 3. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinetm ezt szepen is meg lehet beszelni,ha gondolod szepen hozd fel a temat de probalj meg nem veszekedni,csak tisztazzatok a dolgot...ennyi
2009. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuda ***** válasza:

Úgy gondolom, mindenkinek joga van még párkapcsolatban is a magánéletéhez-és nem is biztos,hogy egészséges,ha mindent tudsz róla,mint ahogy szinte biztos vagyok benne,neked is vannak olyan dolgaid amelyekről ő nem tud. Nem úgy értem,hogy megcsalásos,vagy valami feltétlenül szennyes,de tudomásul kell venni,hogy az teljesen normális,hogy nem tudsz mindenről,illetve az is teljesen egészséges,ha nem mindent veled beszél meg,hiszen biztos te is mást és máshogy beszélsz a barátaiddal ,mint vele.


Ha meg találsz egy nem neked szóló bejegyzést,mintegy "véletlenül" , azt nem biztos,hogy etikus elolvasnod,vagy ha már megtörtént,akkor te is érezhetnél kisebb bűntudatot,hogy más személyes dolgaiba belelátsz.Ez olyan,mintha te írnál egy személyes, titkos naplót,lelakatolod,de egyszer nyitva felejtve elolvassák és megtudják a titkaid.


Van egy olyan mondás,hogy ha valaki hibát akar találni,az fog is.


Keresd inkább a jót benne, arra tedd a hangsúlyt és boldogok lesztek.

2009. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazad van, köszönöm
2009. jan. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!