Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek is érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet röviden annyi, hogy a férjem, ha nem kapja meg amit akar, utána durcizik, nem szól hozzám stb stb. Nem egyszer fordult már elő, hogy azért csináltam meg valamit amihez alapjáraton nem volt kedvem, mert nem akartam, hogy durci legyen belőle. Ő szerinte ez nem érzelmi zsarolás, de szerintem meg igen. Még én érezzek bűntudatot azért mert nincs kedvem valamihez?

Most egy tegnapi példa ami miatt ma még egy szót nem szólt hozzám, hogy este szeretett volna szexelni. Viszont már elég későn jutott eszébe, szinte már félig aludtam, mondtam neki, hogy most nincs kedvem. Erre jött az, hogy ő mennyit dolgozik, mennyit költ,itt a karácsony, az én családomnak is az ő pénzéből vettünk ajándékot bla bla.. (Itthon vagyok 2 gyerekkel, a kicsi még csak 4 hónapos, tudtuk nagyon jól, hogy nem fogok dolgozni pici baba mellett) Ezt is sokszor megkapom, hogy neki kell eltartani, adjam bölcsibe a picit és menjek vissza dolgozni én is, meg ilyenek... Komolyan mondom néha nem tudom hova tenni, mert mikor a gyerekeket terveztük olyan jól előadta magát, hogy milyen jó lesz.. Nem tudom mit csináljak, vagy mit mondjak neki, nyilván veszekedni nem akarok, de ilyenkor esküszöm örülök neki amikor nincs itthon.. és úgy gondolom ez nincs rendben, hogy így érzek. Nem így kéne lennie. Tény és való, hogy tényleg rengeteget dolgozik, 2 munkahelye van, reggeltől estig csinálja 7/7. Most szerintetek? Tegyek meg mindent a jövőben amit akar, hogy elkerüljem a duzzogást, vagy mit kéne tennem?

Bocsi, hogy hosszú lett, a válaszokat előre is köszönöm 🙂


nov. 30. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Azért az elutasítás rosszul esik az embernek, lássuk be jogosan.

Vigyázz mert ez a nincs szex, örülök ha nincs itthon helyzet nagyon könnyen vezethet megcsaláshoz, váláshoz, aztán maradsz egyedül a 2 gyerekkel.

Amúgy meg próbáljátok megbeszélni, és változtatni, hogy mindenkinek jó legyen.

nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

mondtam neki, hogy most nincs kedvem. Erre jött az, hogy ő mennyit dolgozik, mennyit költ,itt a karácsony, az én családomnak is az ő pénzéből vettünk ajándékot bla bla.. (Itthon vagyok 2 gyerekkel, a kicsi még csak 4 hónapos, tudtuk nagyon jól, hogy nem fogok dolgozni pici baba mellett) Ezt is sokszor megkapom, hogy neki kell eltartani, adjam bölcsibe a picit és menjek vissza dolgozni én is,


Undorító, amit csinál. Ha "eltart" a saját 4 hónapos kölykével, akkor jár a szex akkor is ha félig alszol? Szégyellje magát.


Üzenem a fszkalap férjednek, hogy 4 hónapos gyereket nem vesznek be a bölcsibe. Hálistennek.

nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es: köszi a választ, de nem mondtam, hogy ez mindig így van, most tegnap pont nem volt kedvem, és nála is előfordul, hogy nincs kedve amikor nekem igen, és én mégsem hisztizek miatta... És lehet félre érthető voltam, de az ilyen eseteknél nem szeretem mikor itthon van, mert nincs kedvem a durcis fejét nézni egész nap...
nov. 30. 14:53
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Tuti hogy kamu kérdés.
nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aztán már miért lenne kamu? Melyik része olyan hihetetlen? 🤔
nov. 30. 14:55
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

A férjed éretlen a családi élethez. Kár, hogy nem derült ki ez előbb.

Én felkölteném amikor már alszik szexelni. Megtudja legalább, és rendszeresen.

Aztán közölném vele, hogy ő marad itthon a kicsivel a továbbiakban. Ha nem tetszik neki, akkor válás lesz. Ilyen végtelenül önző ember nem érdemel más bánásmódot. Azt hiszi kizárólag az ő igényei, elképzelései szerint forog a világ és ehhez mindenkinek kötelessége alkalmazkodni. Ő bezzeg senkihez sem hajlandó.

nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Látszik, hogy nem láttál még hisztis faszt. Van nem is kevés. Kenterbe veri némelyik a női hisztit is.

nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért dolgozik annyit? Hogy karácsonyi ajándékokat tudjon venni? Azért teljesen felesleges.
nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8: természetesen nem csak a karácsonyi ajándékok miatt 😄 hanem, hogy legyen megtakarításunk is, és ne csak napról napra éljünk. Terveink vannak a jövőre nézve amik nem kevés pénzbe fognak kerülni, és a másod állásából bejött összeget igyekszünk arra fordítani/félre tenni.
nov. 30. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem akkor kezdődik, amikor ágyba bújunk. A szeretkezés pedig főleg nem úgy, hogy egész nap duzzog, te meg örülj.....minek is?

Az ő gyerekével vagy otthon, csinált volna sámlit, több pénze maradna.

Maradjon otthon egy napra, próbálja ki, és este legyen egy szexisten. Nem menne? Persze hogy nem.

Ne tűrj el mindent, azért, hogy ne duzzogjon.

nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!