Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm hazudott arról, hogy hova ment?

Figyelt kérdés

Pénteken azt mondta nekem, hogy szombaton valószínűleg mennie kell egy vízilabda edzésre (vízilabdázik).


Előttem írt egy e-mailt az uszodának azzal kapcsolatban, hogy kell-e mennie edzésre.


Másnap együtt ébredtünk és mondta, hogy az edzője válaszolt: mennie kell. Mondtam neki, hogy persze, érezze jól magát és elment.


Nap közben viszont küldött nekem egy képet a meccsről. Kapásból levágtam, hogy kamu a kép.


Odamentem az uszodához, az zárva volt.


A “meccs” közben néha írt, hogy miújság.


Este írtam neki, hogy engem ne vágjon át, tudom hogy nem volt ott. Erre kiakadt és megmagyarázta, hogy nem is ez az uszoda az, ahol volt stb.


Hétfőre hozott jelenléti ívet meghamisítva. A lényeg, hogy mondtam mutassa az e-mailt is, de azt mondta kitörölte.


Azt hazudtam neki, hogy felhívtam az uszodát és mondták, hogy nem volt meccs.


Kapásból bevallotta, hogy igen, hazudott. “Az anyjánál volt”.


Azzal indokolta, hogy aznap nem akart velem találkozni, mert nagyon rossz kedve volt.


Most ezzel mit kezdjek…?


dec. 1. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Micsoda kis "ravasz" :D, azért ilyen hazugságot lenyomni annak, akit elvileg szeretsz, az már durván beteges hazugság kategória. Miért vagy még vele srác?
dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts vele!
dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon gáz sztori. Minek kéne hazudnia arról, hogy az anyjához ment és ehhez kamu képeket gyárt és a többi. Valami nagyon nem oké.
dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Szakítás, törlés, tiltás. Szinte biztos hogy tilosban járt. Megcsalás a tippem, aki így hazudozik manipulál abban semmi tartás, szóval simán kinézem belőle.
dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
És a legszebb hogy még buta is. Amit pofátlan gátlástalansággal próbál feljavítani. A leggázabb típus, mindenképp kerülendő.
dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Azért sírt, mert keveset voltam vele, aztán megszerettem és akkor azért sírt, mert túl sokat voltam vele.
dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Helyedben szakítanék, mert ezek után nem tudnék bízni benne.
dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Csavozott az tuti. . Hazugsagra haxugsag.. nagyon beteg no .
dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"edzője válaszolt" ... gondolhatod milyen téren edzi.
dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy hazudott, de valljuk be, az is eléggé beteges, hogy ennyire nyomon követed. Minek vagytok együtt egyàltalán?
dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!