Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hazudott. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerkedtünk meg és jöttünk össze. Az első szex előtt beszéltünk arról,hogy ki mikor vesztette el,stb... Azt mondta nekem,hogy előttem egy barátja volt. Most elszólta magát, hogy kár volt annyi pasit kipróbálni,én mindenkit felülmúlok. Persze jó a dicséret,de néztem hogy mégis milyen mindenkit,csak egy volt neki előttem. Azt mondta,hogy ezt nem részletezi a kapcsolat elején,mert nem fontos. Kiderült,hogy én a tizenkettedik vagyok neki.és egyértelmű,hogy ezek között sok csak kaland volt. Ez rengeteg,nem? :/ 22 éves. Nekem csak két nőm volt előtte,de nem is vágyom többre. Ráadásul ha ebben hazudott,akkor lehet másban is fog.

26F



2017. nov. 9. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Mivel azon nem tudsz változtatni, hogy hazudott, változtass azon, hogy a barátnőd.
2017. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

De egy kis nyápicként viselkedsz... hozzád nem való ez a nő, remélem kidob téged és talál valami normális pasast.


Te meg összejössz valami apácával.

2017. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem fura hogy ez eddig nem jött le neked? Milyen nővel jöttél össze hogy nem ismered.?
2017. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

22 évesen szerintem is rengeteg a 12. Én 27 évesen fele ennyivel sem voltam, és komoly kapcsolatok voltak azok is.

Persze, nem kell részletezni a kapcsolat elején, de a hazugságra ez akkor sem jogosít fel senkit. Én ha férfi lennék, kidobnám mint a huzat.

2017. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk én ezért nem dobnám, ezt tényleg nem szokás első randin közölni. Vagy ha megtette volna akkor is vele maradsz?


Tény hogy elég sok, de legalább bevallotta. Kérdés más dolgokban őszinte e, de lehet hogy igen, mert ezek a srácok valóban nem számítottak neki, azért se mondta. S mindenki megváltozhat. Ezt neked kell tudni hogy ezt el tudod e fogadni, vagy pedig neked is már 3 exed lesz...

2017. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tudod mit kellene tenned... Ha valaki hazugságra akar alapozni egy kapcsolatot, annak sosincs jó vége. Az csak egy dolog, hogy előtted 11 férfival volt (bár soknak tartom), a rosszabb dolog az, hogy nagyon csúnyán átvert. Én ezek után biztos nem tudnék egy ilyen emberben megbízni.
2017. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Ja, utólag majd rád is azt mondja, hogy nem számítottál neki...
2017. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
a kúróversenyen elért eredményéről hazudott, de miért? Azért mert azt akarta, hogy ne érezd vele magad rosszul. Ha meg azt mondta, hogy te vagy a legjobb, akkor nem értem a problémát. Nézz magadba és ismerd fel, hogy sokszor te is hazudozol össze-vissza... Bár tudom, hogy ezt nálunk mindenki kikéri magának, mert ő sosem.
2017. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

abban nem találok kivetnivalót, hogy 12 férfivel szexelt. szíve joga.

a hazugság már jóval gázabb.

mivel engem nem zavar, hogy a nők is szexelnek, ezért még nem dobnám ki. ha később is hazudna valamiben, akkor viszont azonnal.

2017. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

őszintén mindenki hazudik valamennyire a kapcsolat elején, emiatt nem igazán korholhat meg az ember, habár a te esetedben talán kicsit nagyot füllentett.

Igen, lehet még más dolgot is eltitkol és lehet még fog hazudni, ilyen természet, sokan úgy nőttek fel, hogy inkább titkolóznak, ez a normális neki.

Az, hogy ilyen sok partnere volt azért elmond róla 1-2 dolgot. Nem feltétlenül, hogy könnyű vérű, lehet inkább, hogy túl hamar bízik meg másokban, ami elmagyarázná a hazudozást is. Az is lehet, hogy volt 1 év fázisa, amikor csak tombolni akart. Meg kell érteni, mindenki más, mindenki máshogy kezeli a problémáit.


Ezen túl kell lépned és folytatni a kapcsolatot. Lehet elérsz egy olyan szintre, hogy szakítani akarsz és igen, ez a dolog is befolyásolni fogja a dolgot, de 1-2 baki miatt ha egyből eldobod a másikat, sosem találsz hosszú távra senkit, főleg nem 26 felett, akkor az ember már sokat bakizott az életben.

2017. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!