Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő kicsit visszább vesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő kicsit visszább vesz, távolodik, hogy reagál erre a férfi?

Figyelt kérdés
Nem jatszmazasrol van szó, csak ugy erzem nem jutunk 1 rol a 2 re, neha soknak erzem magam, nyilvan nem vagyok sok csak nala erzem. Kicsit begubóztam. Mi erre a férci reakciója?

dec. 3. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Minden kapcsolatban van játszma, és már ez is annak nevezhető. Ellenkező esetben megmondanád neki, hogy mi van, nem pedig azt várnád el, hogy dekódolja a rejtett üzenetet. De ne érsd félre, ezzel nem vádolni akarlak, teljesen normális viselkedés egy nőtől az, amit csinálsz.


A férfi reakcióka egyénfüggő lehet: mennyire tudja értelmezni a női jeleket, mennyire gondolkodó, türelmes alkat, stb. Szóval ismerni kellene a fickót, hogy meg lehessen tippelni a reakcióját.

dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki így, ki úgy. Van aki ebből azt veszi le, h nem érdeklődsz iránta, és ő is még jobban visszalép ,van olyan is,aki meg megijed,és elkezd kétségbeesetten nyomulni,de azt szerintem nem szeretnéd. Összességében ha valakinek sok vagy, az már régen rossz, hiába veszel vissza, ha ettől még el is kezd közeledni, az csak a helyzetnek szól, nem neked. Akit tényleg érdekelsz,annak hidd el nem leszel sok, akármit csinálsz.
dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
De, ez játszmázás. Az olyan nőkkel pedig, akik képtelenek a normális kommunikációra, és ilyen infantilis hülyeségekre akarják építeni a kapcsolatukat, nagyon hamar meg szoktam szakítani az ismerkedést.
dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Kommunikáció a kulcs, rákérdezel, hogy sok vagy-e és ha az vagy visszább veszel vagy teljesen megszakítod az ismerkedést. Amit te csinálsz játszma fölöslegesen.
dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt olyan hogy 1 napig nem írt vissza. Na onnantól én soha nem írtam vissza. De ő se keresett. Nekem ez. Nem szaladok egy nő után se. Legyen kölcsönös az érdeklődés.

Te szemszögedből meg hagynám az egészet.

dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mukodott a kommunikacio, ezert tavolodok
dec. 3. 11:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Nemnjatszmazasbol csinalom, erzekelem h sok vagyok megbantva is etzem magam, ez inkabb begubozas
dec. 3. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Na ha nem működik a kommunikáció akkor miért ismerkedsz még vele? Nem kell távolodni, leépíteni hanem véget vetni az egésznek.
dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ahányszor az volt az érzésem, hogy sok vagyok, mindig tudtam a lelkem mélyén, hogy eldőlt az erőegyensúly.

Kétségbeesetten próbáltam én is távolodni, visszaszerezni a hatalmam, az energiám, amit beletettem, de persze sosem sikerült. Az ilyentől ha távolodsz, ő sem fog keresni, mert nem érdekled eléggé. Ha viszont kapálózik, az legtöbbször csak az egójáról szól.

Legtöbb esetben már az elején eldől, hogy ki az, aki jobban érdeklődik. Ez változhat találkozás után még, ha odáig eljutnak.

De szerintem az erőegyensúlyt nem lehet megváltoztatni. Az egyik mindig jobban teper és úgy érzi, több vesztenivalója van, a másik pedig alapból nem annyira érdekelt a dologban plusz érzi is, hogy ő van fölényben és úgy is viselkedik még öntudatlanul is, hiszen te megtámogatod az energiáddal, vissza viszont nem kapsz annyit vagy semmit.

Mindkét végén voltam már a dolognak és egyik sem jó, ha átlép egy határt.

dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Összegezve:ha soknak érzed magad vagy ő érezteti ezt, annak sosem fogsz kelleni, bármit csinálsz.

Csak az egóját tudod felpiszkálni némely esetben, de az is ő róla szól kizárólag.

Hagyni kell a francba. Olyan kell, akivel kölcsönösen vágytok egymás figyelmére, jelenlétére.

Ne érd be kevesebbel soha!

dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!