Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a gyerektéma miatt mert neki van nekem nincs és szerettem volna vele közöset, aztán rájöttem hogy mégsem szeretném mikor rám hagyta az állatokat amiket vállaltunk, túl nagy felelősség, azóta összejárunk szexelni,elküldeni is félek hogy ez így nekem nem jó hogy csak szex van, hogy szerezzem vissza? másfél évig voltunk együtt, ő tudja hogy én így szenvedek és tudja hogy szeretném vele újrakezdeni, azt mondja nem mondja hogy soha nem kezdhetjük újra

dec. 4. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez min is siklott el? Ő mindenképpen szeretne párral új közös családot alapítani? Vagy történt valami a kutyákkal kapcsolatban?
dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, szexre vagy csak.
dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó de kis butuska vagy.


Dehát a szerelem mindent felülír igaz e?


Mivel totál odáig vagy érte, így minden szó ami csak ellenezné ezt a kapcsolatot, semmit sem ér.


Szóval majd a saját bőrödön megtapasztalod, hogy mi lesz a vége.

dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő már nem szeretne gyereket mert neki van, én meg rájöttem hogy nem szeretnék gyereket, de így sem szeretne kibékülni 4 hónap telt el a szakítás óta.
dec. 4. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Persze, hogy nem szeretne. Elég neki a szex és közben keresgélni fog más nő után, aki szintén nem szeretne gyermeket. Jó reggelt! Tényleg ennyire buta vagy? :O
dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyod magadat kihasználni. Ő egyértelműen megmondta, hogy nem akar veled komolyan kezdeni semmit, csak jó veled szexelni. Melletted valószínűleg más nőknek is csapja a szelet. Te csak talonban vagy, hogy amikor éppen rájön a kangörcs tudjon hol üríteni. Lépj ki ebből a megalázó helyzetből, az önbecslés drága kincs!
dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok, ha egyikőtök sem akar gyereket?
dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert az elején én szerettem volna, de akkor még nem gondoltam bele hogy mekkora felelősség, én 22 vagyok a volt párom 37
dec. 4. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért szakítottatok később, mert az elején mást gondoltál?
dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen
dec. 5. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!