Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt? :DD

Figyelt kérdés

Barátnőm megkérdezte tőlem h mit gondolok róla és h hogyan adnám a tudtára szavakban, kimondva azt h kívánom őt, azt mondtam neki h imádom a formás testét, a seggét, a mellét, a punciját stb. és egy dugnivaló cicalánynak gondolom. Erre besértődött! :DDD


Én az igazat mondtam neki h tényleg nagyon kívánós, és nem akartam finomkodni mert azt kérte legyek őszinte, és a saját szavaimmal hogyan mondanám? Hát így. de most meg besértődött meg baszkodja hozzám a plüssállatait ha beszélni akarok vele.


Tehát elvárjátok, h őszintén ki legyen mondva valami, de ha nektek nem tetszik akkor megsértődtök? :DD Vagy akkor ez csak nálunk van... :)



dec. 4. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt hitte, hogy nem csak szexbabának tartod, és az embert is szereted, aki.
dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, nem annak tartom, de ő azt kérte direkt, h a saját szavaimmal mondjam el. Bár igazad van, ez most így hiba volt utólag. 😀😆
dec. 4. 15:33
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez mit keres a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az fáj neki, hogy az egyetlen dolog amit érdemesnek tartottál megemlíteni az a teste és a szex. Semmi mást nem dicsértél, így rájött, hogy téged egyáltalán nem nyűgöz le a személyisége, a lelke, az esze, semmilyen olyan dolog amiért szeretne elismerést kapni.
dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez jogos mondjuk 😀


Tudom h az értelmi szintünk sokszor nem üti meg a mércét, de gondoltam ebben a kategóriában már tapasztaltabb fiúk és lányok vannak, így tudnak hathatós tanácsot adni, h kiengeszteljem az én kis hiszticicámat. 😀

dec. 4. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Utólag? Ez akkor is hiba, ha 2 másodpercet gondolkoznál, mielőtt kinyitod a szádat.


Mit szólnál, ha ugyanerre a kérdésre azt mondaná a lány, "imádom a lakásod, az autód, a bankszámlád, igazán lehúznivaló kistigris vagy".

dec. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ne hívd hiszticicának. Nem tudod komolyan venni, mint embert?
dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

most meg besértődött meg baszkodja hozzám a plüssállatait ha beszélni akarok vele.


Nem azt kérdezte említett cicalány, hogy hogyan adnád tudtára, hogy kívánod őt?

Elmondtad, most meg a játékbabáival dobál. Cumiját még nem vágta hozzád?


Hány éves a cicalány, 9?

dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése végett huszonévesek vagyunk mind a ketten (21/L, 23/F), és igazából csak én használok ilyen kifejezéseket, mert egy cuki csaj egyébként, és ő csak akkor ilyen "kislányos", mikor durcizik. De nem ez a lényeg.
dec. 4. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért kérdezzük meg, mert tudni szeretnénk az őszinte véleményeteket, ettől még érezhetünk csalódást, ha kiderül, hogy ebben az esetben például csak a teste miatt vagy vele. Ez olyan, mintha egy nő azt mondaná a párjának, hogy csak a pénze miatt van vele
dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!